Кваліфікація

10 значущих цитат про досягнення фінансової свободи

Звичайно, гроші – це ще не успіх, і вони самі по собі не зроблять вас щасливими, але що якщо у вас є фінансові ресурси, необхідні для того, щоб взяти під контроль і поліпшити своє життя?

Досягнення такого роду фінансових можливостей (фінансовий успіх) – респектабельна і мета гідна захоплення, але спочатку ви повинні зрозуміти, що це дійсно означає для вас.

Почніть з цих фінансових пропозицій про свободу, щоб змінити ваші відносини з грошима.

1. «Коли ви зрозумієте, що ваша самооцінка не визначається вашим власним станом, тоді у вас буде фінансова свобода», – Сьюз Орман.

2. «Справжнє багатство не в грошах. Справжнє багатство полягає в тому, що вам не потрібно ходити на зустрічі, не проводити час з придурками, не бути прив’язаним до ігор зі статусом, не відчувати, що ви повинні сказати «так», не турбуватися про те, що інші вимагають вашого часу і енергії. Справжнє багатство – це свобода», – Джеймс Клір.

3. «Гроші – жахливий господар, але відмінний слуга», – П. Т. Барнум.

4. «Багатство – це здатність повністю випробувати життя», – Генрі Девід Торо.

5. «Більш важливо, ніж те, як ми досягаємо фінансової свободи, це чому. Знайдіть причини, по яким ви хочете бути вільними і заможними», – Роберт Кійосакі.

6. «Мета – не більше грошей. Мета – жити життям на ваших умовах», – Кріс Броган.

7. «Ваша економічна безпека не залежить від вашої роботи; це залежить від вашої власної спроможності робити – думати, вчитися, створювати, адаптуватися. Це справжня фінансова незалежність. У нього немає багатства; у нього є сила виробляти багатство», – Стефан Кові.

8. «Хороший фінансовий план – це дорожня карта, яка показує нам, як саме наші рішення вплинуть на наше майбутнє», – Алекса фон Тобель.

9. «Щоб стати фінансово незалежним, ви повинні перетворити частину свого доходу на капітал; перетворити капітал в підприємство; перетворити підприємство прибуток; перетворити прибуток у інвестиції; і перетворити інвестиції у фінансову незалежність», – Джим Рон.

10. «Ви повинні отримати контроль над своїми грошима, або їх відсутність назавжди буде контролювати вас», – Дейв Ремсі.

Читати також: