Догляд за тілом

4 ради для підтримки здорового балансу між роботою та особистим життям

Як встановити і підтримувати здоровий баланс між роботою та особистим життям? Пропонуємо Вашій увазі поради успішних людей, які мають цей баланс.

Порада 1

«За ці роки я навчився розвивати інші відносини з моїм списком справ. Замість того, щоб відчувати потребу закінчити все на цьому, я розглядаю це як спосіб розставити пріоритети. Я також великий прихильник планування подій в моєму календарі, які важливі для мого благополуччя. Наприклад, я планую свої тренування на тиждень і вставляю їх в свій календар, як мої зустрічі, пов’язані з роботою».

Порада 2

«Коли ви однаково дбаєте про свою роботу й особисте життя, це рівновага прийде природним чином. Але невелика дисципліна має велике значення. Я завжди вірю в філософію: «Працюйте, поки працюєте, грайте, поки граєте». Проведіть деякий час протягом дня, навіть якщо це всього лише годину, коли ви забираєте свій телефон і ноутбук і робите те, що вам дійсно подобається».

Порада 3

«Я роблю це, зберігаючи робочі і життєві аспекти мого дня в двох окремих відрах. Ви повинні розділити проблеми та ситуації, які тягнуть вас у напрямку змішування відер. Іноді робота буде мати пріоритет над вашим особистим життям і навпаки, але в ідеалі всі в кінцевому підсумку врівноважується».

Порада 4

«Думаю, ти повинен знати себе, знати, що змушує тебе відчувати себе дійсно щасливим. Якщо ви чоловік, якому потрібні вправи кожен день, регулярно виконуйте вправи. Якщо ви той, кому потрібен якийсь візуальне напад, вирушайте на прогулянку в район, в якому ви ніколи не були, і прийміть все це. Знайте, що важливо для вашого самозбереження, і, сподіваюся, вкладіть це в свій день, своє тиждень, рік. Крім того, знайте, що дійсно змушує вас продовжувати рости – це інші люди, нові ситуації».