Психологія та любов

5 способів визначити, чи буде людина хорошим партнером

Припустимо, ви дивитеся на якусь людину і розумієте, що він вам подобається і, можливо, ви навіть хотіли б побудувати з ним сім’ю. Але як дізнатися, чи цей чоловік хорошим партнером для вас у майбутньому? Чи підходить він вам?

Ні на один з цих питань немає простої відповіді. Те, що ми чувствуемкогда закохуємося, не обов’язково означає, що ми з правильною людиною. Ось чому ми називаємо це “закоханістю”. Більше того, коли ми перебуваємо під любовними чарами, більшість з нас готовий робити все, що завгодно, говорити все, що завгодно, і бути ким завгодно.

Ось п’ять порад, які допоможуть вам з’ясувати, чи володіє хтось якостями, необхідними для створення успішних та гармонійних відносин.

1. Родина

Важливо знати, наскільки потенційний партнер пов’язаний з членами своєї сім’ї. Спробуйте визначити, наскільки він здатний приймати, прощати і підтримувати членів сім’ї. Також подивіться, якою мірою вони звинувачують або створюють проблеми іншим.

2. Минулі відносини

Подивіться, чи зміг осіб взяти на себе певну відповідальність за свої невдалі стосунки. Говорить він про колишніх коханих в зверхній манері? Звичайно, іноді про колишнього партнера багато хто з нас можуть висловлюватися не дуже позитивно, так як він заподіяв чималу біль. Але якщо людина з сильною ненавистю відзивається про минуле, то це значить, що він досі не відпустив його.

3. Гнів

Як ваш потенційний партнер справляється з гнівом? Вам потрібно буде поспостерігати за цим, а не питати його про це. Поспостерігайте, як він веде себе, коли не домагається свого, розчаровується або злиться. У житті нам доводиться справлятися з болем і розчаруванням. Те, як люди поводяться з іншими в цих обставинах, багато що говорить про те, як одного разу вони будуть вести себе з вами.

4. Щедрість

Щедрість вважається одним з важливих ознак хороших відносин і з цим складно сперечатися. Поспостерігайте, наскільки щедрий ваш потенційний партнер по відношенню до близьких людей і до вас. Коли ми закохані, ми всі щедрі і велелюбні, але вам потрібно шукати ознаки того, наскільки щедрим буде хтось, коли дія “любовного зілля” закінчиться.

5. Повнота життя

Визначте, чи є у людини в житті сенс, який не має відношення до вас, – інтереси, захоплення, саморозвиток. Є у них великі мрії або історія втілення цих мрій у реальність?

Парадоксально, але ключ до близькості – це здатність бути окремою особистістю. Поки ви не впізнаєте себе і не відчуєте цілісність і ясність у те, чого ви хочете від свого життя, ви ніколи не зможете бути кращим партнером.