Психологія та любов

7 областей сумісності, при збігу яких, ви будете щасливі

Як думаєте, хіба не важливо знайти когось, у кого є схожі погляди, цінності і цілі? Хоча іноді буває, що пошук партнера з якостями, відмінними від ваших, може додати рівноваги та інтриги у відносини, але також можуть виникнути і проблеми, якщо раптом виявиться, що у вас занадто багато відмінностей. Чим більше ви сумісні зі своїм партнером, тим успішніше будуть ваші відносини.

Ось кілька з областей сумісності, які слід вивчити при виборі партнера. Звичайно ж, не всі вони повинні ідеально відповідати один одному, але чим більше у вас збігів по кожному з пунктів, тим краще.

Темперамент

Ви добре ладнаєте більшу частину часу або, навпаки, розумієте, що ваш партнер вас регулярно дратує? Ви ловите себе на думці: “Якщо б тільки вона подумала, перш ніж заговорити” або “Я б хотіла, щоб він був менше ледачим”? Якщо вам не подобається темперамент вашого партнера, не намагайтеся його виправити. Якщо ви ще знаходитесь на стадії побачень, то краще знайдіть собі кого-небудь, чия особистість буде сумісна з вашою.

Стиль спілкування

Ви пасивні, в той час як ваш партнер дуже напористий? Він замикається в собі під час сварки, а ви виливаєте все, як на духу? Якщо ви обидва зможете спілкуватися приблизно в одній емоційній площині, то у вас буде набагато більше шансів на успішні відносини.

Друзі і сім’я

Ви любите і злагоді з друзями та родиною один одного? Ви обоє розумієте, скільки часу хочете віддавати друзям, а скільки партнеру? Це чудовий знак! Але якщо раптом проблеми з друзями та родиною стануть занадто напруженими, вони нададуть дуже негативний вплив на ваші відносини.

Спосіб життя

Ви вегетаріанка, в той час як ваш коханий не може жити без фаст-фуду? Він любить екстремальні види спорту, а ви віддаєте перевагу сидіти вдома і дивитися відео в Інтернеті? Це може здатися незначним моментом, але подумайте про те, як саме ви будете харчуватися разом. Як вибір продуктів харчування і увагу вашого партнера до здорового способу життя узгоджуються з вашим способом життя і цінностями?

Фінанси

Багато людей кажуть, що вони шукають партнера, який був би фінансово забезпечений. На сьогоднішньому мінливому фінансовому ринку фінансова безпека – це не те, на що ви можете розраховувати. Гроші – це та галузь, з-за якої пари найчастіше сваряться. Буде класно, якщо у вас схожі фінансові цілі та звички.

Освіта

Зовсім необов’язково бути з кимось, у кого точно такий же рівень освіти. Однак пари, у яких схожий досвід в галузі освіти (і це також включає саморозвиток), і професійного досвіду, зазвичай краще підходять один одному. У них більше спільного, і вони можуть спілкуватися між собою на більш глибокі теми, ніж просто побут та і як пройшов день. Такі пари знаходяться на одній хвилі і по-справжньому “заводять” один одного.

Близькість

Є багато речей, які потрапляють під категорію близькості, включаючи романтику і публічний прояв прихильності. У деяких пар різні сексуальні потреби, що може призвести до частих сварок. Важливим компонентом тривалих любовних відносин є наявність схожих уявлень про частоту і стилі близькості.

Якщо ви зустрічаєтеся, щоб знайти міцні, люблячі відносини, набагато ефективніше з самого початку вибрати підходящого партнера, ніж намагатися виправити відносини з тим, хто не підходить вам по більшості з цих пунктів. Ви повинні відчувати себе комфортно у стосунках!