Психологія та любов

Чому ви все ще самотні? Ось, у чому ваші помилки!

Працюючи з людьми, я помітив, що багато з них все ще не створили відносини своєї мрії, тому що здійснюють одну або декілька з цих чотирьох помилок. Давайте розберемося, що це за помилки і що з ними робити!

1. Ви не розумієте, чого хочете

На жаль, багато людей розмірковують про минулі відносини, а потім кажуть: “Я просто не хочу того, що було у мене раніше”. Але вони роблять помилку, зосереджуючись на тому, чого вони не хочуть. Адже те, на чому ви фокусуєтеся, – це те, що буде посилюватися і рости у вашому житті. Натомість зосередьтеся на тому, чого ви хочете.

2. Ви не сприйнятливі

Можливо, у вас вже є відносини з людиною, яка здатна перевершити ваші мрії і бажає цього), але ви наче “блокуєте” його своїми страхами або переконанням, що ви не заслуговуєте на таку людину поруч з собою. Іноді вам просто потрібно відкрити очі ширше, щоб побачити те, що давно було перед вашими очима. Можливо, ваш потенційний романтичний партнер був десь поблизу, але ви поставилися до нього дуже насторожено.

Без усвідомлення того, чого ви хочете, і віри в те, що це можливо, ви будете ходити з опущеними очима, зосереджені на тому, що немає більше нормальних чоловіків і жінок.

3. Ви не бачите поточну версію самих себе, коли уявляєте собі відносини своєї мрії

Можливо, ви мислите так: “Може бути, коли я схудну на 10 кг, у мене буде абсолютно новий гардероб, і я буду щодня займатися спортом, то тоді я й зустріну чоловіка своєї мрії”.

По-перше, ви повинні зрозуміти, що ваш партнер буде любити вас тільки за те, яка ви є, вам не потрібно буде прикидатися. Йому наплювати на ваші маленькі недоліки. Він буде поважати ваші емоції, почуття, вашу родину і друзів. Це в ідеалі.

По-друге, почніть вести себе як людина, яким ви дійсно хочете бути. Що б ви робили, якби у вас були стосунки мрії? Ви б більше подорожували? Балували себе масажем? Пішли б на заняття з гри на контрабасі? Почніть насолоджуватися цими речами прямо зараз!

Чим ближче ви наближаєтеся до того, щоб стати кращою версією себе, тим природніше буде притягатися до вас партнер вашої мрії.

4. Ви не даєте новим людям ні єдиного шансу

Ви можете вести самітницький спосіб життя: постійно сидіти вдома, дивлячись відео в YouTube, виходити в магазин за продуктами в брудному одязі та з навушниками у вухах, нікому не посміхатися і уникати зорового контакту.

Таке життя робить неможливим для кого-небудь наблизитися до вас. Живіть більш відкрито. Прогуляйтеся або посидьте в кафе без навушників. Встановіть зоровий контакт з симпатичним незнайомцем, посміхніться йому. Практикуючи ці маленькі люб’язності, ви відкриєте двері партнеру вашої мрії, щоб він міг увійти і збити вас з ніг.

Якщо ви зможете уникнути цих помилок, то партнер вашої мрії скоро з’явиться у вашому житті. Просто трохи зачекайте!