Кулінарія та страви

Ділюся хитрістю, як можна приготувати повноцінний обід з двох страв, всього за 15 хвилин.

Упевнений, у кожної людини бувають такі дні, коли зовсім немає бажання або часу стояти по кілька годин біля плити, щоб приготувати що-небудь поїсти. Причини бувають різні: банальна лінь, втому після важкого дня, або ж щось інше, не суть.

Наведу приклад з власного життя: моя робота пов’язана з фізичною працею, бувають аврали, іноді приходиш додому ближче до ночі, ледве волочачи ноги, ще й, як на зло, дружина до мама поїхала. Хочеш не хочеш, а доводиться йти на кухню, натягувати фартух і кашеварить, замість того, щоб розтягнутися на дивані.

Так от, в таких випадках, мене часто виручають овочеві консерви, кілька баночок яких завжди є в моєму холодильнику.

Це, практично готові, консервовані супи та другі страви, з допомогою яких можна дуже швидко приготувати собі вечерю або навіть повноцінний обід.

Є різні виробники подібного роду консервів, але я віддаю перевагу продукції “Буздякского консервного комбінату”, так як, мене вони влаштовують за всіма параметрами.

Вибрав я продукцію цього виробника з кількох причин:

1. Консерви зроблені без застосування харчових добавок, немає ні підсилювачів смаку, ні запаху, у складі тільки овочі і приправи.

2. Доступність і ціна. Продукцію марки “Буздякский” можна придбати в будь якій “Пятерочке” або “Магніті”, і коштує вона дуже дорого. Наприклад 500 грамова баночка борщу, що на

3. Ну і органолептичні показники, звичайно, грає далеко не останню роль. Страви приготовлені з цих консервів виходять досить непоганими на смак.

Ну і, що б не бути голослівним, в якості прикладу покажу пару нехитрих страв, які можна приготувати з таких консервів.

Борщ

Для приготування цієї страви, крім самого консервованого борщу, я використовую ще й баночку хорошою тушонки.

Це все, що потрібно, не знадобиться навіть возиться з чищенням картоплі та інших овочів, все що потрібно, вже міститься у складі консервів.

Йде на приготування такого борщу не більше 15 хвилин.

Потрібно просто в каструльці закип’ятити літр води, потім додати тушонку, борщ з банки і поварити все це ще 5 хвилин.

Ось і все – це весь процес готування.

Незважаючи на всю простоту приготування, борщ виходить дуже смачним. Навіть не подумаєш, що він зварений тільки з консервів.

Солянка капустяна

На приготування цієї страви потрібно часу ще менше, ніж на борщ.

Ковбаску, нарізану брусочками, злегка обсмажити на сковороді, додати солянку з банки і згасити все це справа під кришкою хвилин 5.

Ось і друге блюдо готове.

Можна подати з картоплею, хоч з макарошками, а можна і просто так з’їсти, без нічого. Все одно буде дуже смачно.

У цій статті я навів лише два приклади страв, які можна приготувати з консервів ТМ “Буздякский”.

На ділі ж, проявивши деяку фантазію, при використанні таких консервів, можна придумати багато чого цікавого і смачного, благо широкий асортимент продукції комбінату це дозволяє.

Крім різних консервованих супів, у них є і смачні овочеві закуски, а так само різні соуси, солодкі джеми і навіть соки.

Думаю, кожен знайде собі щось до душі.