Рецепти

“Гострий” огляд консервів. Кілька з перцем чилі в томатному соусі.

Тема сьогоднішньої статті, знову консерви. І розглядати ми будемо, здавалося б, банальну кільку в томатному соусі. Але, не все так просто, в її складі є одна “родзинка”, і це гострий перець чилі.

Давненько ходив, облизувався на ці консерви, та все не наважувався купити, побоювався раптом будуть занадто “вогняними”. Я намагаюся не є надто гостру їжу, любити то я її люблю, іноді навіть дозволяю собі щось таке, просто потім мій шлунок не дуже цьому радий.
Але, як вже всім стало зрозуміло, я не зміг втриматися від спокуси і консерви я ці всі таки купив.

Продукт зроблений з кільки балтійської та чорноморської, що не є добре, з досвіду знаю що чорноморська кілька дуже дрібна, консерви з неї, звичайно, не особливо смачні.

Склад: риба, вода, томатна паста, цукор, олія соняшникова, сіль, перець червоний мелений, борошно пшеничне, цибуля сушена, кислота оцтова, мелені прянощі: перець духмяний, перець чорний, коріандр, гвоздика, лавровий лист.

Термін придатності: 24 місяці.

Маса нетто : 240 грам.

Незважаючи на довжелезний склад, нічого особливо поганого в ньому немає, всі інгредієнти натуральні, крім, мабуть, що оцтової кислоти.

Як там кажуть у народі – “братська могила”.
Риба дійсно в консервах виявилася дуже дрібною.
Вона вся буквально розвалюється від найменшого дотику.

Дещо як, буквально дивом вдалося виколупати непошкодженій одну килечку, що б показати її розмір. І це ще велика, більшість рибок ще дрібніше.

Незважаючи на зовнішній вигляд, консерви, на диво, виявилися смачними.
На мою думку, це все завдяки соусу.
Він дуже смачний, нітрохи не гірчить, як це буває в дешевих консервах, за смаком – солодко-солонуватий, з приємною зігріває гостротою.

З’їв я ці консерви з задоволенням, навіть незважаючи на хрусткі кісточки від дрібної риби.
І даремно я боявся, що килька буде надто гострою, з’їв я її без проблем, від шлунка ніяких заперечень не було.
Порівняти її по гостроті можна, напевно, з яловичим Дошираком, вони знаходяться приблизно на одному рівні.