Краса

Зміни свої думки і побачиш, як змінишся ти та сама ситуація

Дуже і дуже часто думка є початком проблем людини і тим моментом, які почнуть руйнувати все навколо. Про те, чому це відбувається, написано чимало інформації, але кого б це зупиняло – нікого. І найпершим елементом на який впливає думка – це наше фізичне тіло та здоров’я. Так – так, саме те, що ми так старанно намагаємось зберегти і при цьому самі й руйнуємо: ось це парадокс. Як то кажуть всі знають ціну здоров’я, але ніхто за ним не стежить. Але чому це так? Яка фраза допомагає трохи частіше зупиняти власні вигадки? І як думка змінює ситуацію? Давайте подивимося.

Зазвичай варто лише змінити власні думки, як ти побачиш, що змінюєшся ти сам і ситуація, яка тебе хвилювала. Але іноді зупинити свій потік думок у голові просто нереально і неможливо, тому що це не завжди контролюється, але можна підбадьоритися і підняти собі настрій за допомогою простої цитати, яку колись вимовила інша людина. І в моменти, коли ти втрачаєш контроль над думками, мені подобається згадувати цитату Луїзи Хей (психолог, засновник афірмація – словесних установок / код до підсвідомості), що свідчить ця цитата: “Не варто намагатися виправити проблеми. Краще змінити свої мили. І проблема дивним чином виправить сама себе”. І в моменти, коли важко підтримати самоконтроль ця цитата неодноразово мене рятувала – може і вам вона стане корисною. Але чому так відбувається?

Із цього приводу дуже багато інформації, але всі теорії схожі одна з одною, коли сама людина стає тим елементом, що притягує проблеми до себе, своїми ж власними думками. Звісно, це не лише життєві ситуації, а ще й здоров’я. Якщо розбирати теорію на прикладі фізичного здоров’я, то стає ясним і зрозумілим, адже абсолютно те саме відбувається і з іншими аспектами життя, просто ми не помічаємо. Як це можна довести. Перше – це складання власних установок, які породжуються страхами, переживаннями та тривогами. Я сама з цим часто стикалася і зазвичай те, чого ти так боїшся, те й одержуєш. Чому? Вся справа в думках та зациклювання на проблемі, адже ваше тіло вас чує, і як комп’ютер виконує установки.

По суті, якщо ми розберемо ті самі афірмації, то це зворотний бік наших думок, який ми намагаємося закласти і повернути ситуацію в інший бік. Тобто ми намагаємося поставити програму тільки через відсутність віри в те, що ти робиш це не завжди здійснюється, а ось негативні думки, які ми також повторюємо, як мантру або афірмацію з постійною частотою цілком здійсненна, так як ви в неї вірите і не надієтеся на кращий результат ситуації. Виходить, що й ставите установку, а потім намагаєтесь звинуватити іншого. Таким чином ми навіть змінюємо свою зовнішність та здоров’я.

А якщо подивитися на інший аспект нашого життя – це енергія. Адже всі думки – це є енергія, яку ми передаємо у простір і виходить, що за одним із законів Всесвіту ”подібне притягує подібне” ми й отримуємо те, про що думаємо. Наприклад, якщо людина постійно ходить і розповідає про своє здоров’я, скаржиться і думає про проблему, вона навряд чи вирішиться, якщо не навпаки. Тут треба зрозуміти самого себе і лише трохи поміняти мислення, і лише в тому випадку можна відчути, що ти зійшов у одну точку.

Так, це складно – у душі з’являється сум’яття і тебе ніби “половинить”, коли одна частина каже, що все добре, а інша підспівує протилежне. Адже думки змінюють одна одну, потрібно лише зупинитися на позитивному варіанті. Спробуйте, і самі не помітите, як ситуація почне змінюватися на краще для вас, варто лише пересилити себе і захотіти думати трохи інакше.