Краса й зовнішність

Кілька простих тверджень – їх можна використовувати для виконання бажань, а також хорошого настрій з ранку і сну ввечері

Наближається кінець старого року, наближається новий. І всім нам хочеться, щоб новий рік починався добре, з комфортом, всі ми були здорові і щасливі можливості (хоча б на можливий максимум). Ну і куди ж без виконання власних бажань: нам хочеться успіху, краси, здоров’я і просто удачі. Але в силу деяких обставин, а саме негативного мислення ми не можемо втілити наші бажань в життя, так як вони просто нас «стопорять». Тому сьогодні хочу поділитися кількома тверджень, які мені подобається використовувати в кінці кожного року, щоб підняти собі настрій, налаштуватися на виконання бажань, а також легко прокидатися зранку і засипати ввечері. Давайте я поділюся тими аффирмациям, що використовую.

Отже, по суті, афірмацію можна вибрати будь-яку, для будь-якої вашої цілі і бажання, яке у вас є. Але я все ж звикла до узагальнених, які спрямовані на загальний успіх, удачу і виконання бажань – а там доля сама дасть тобі те, що потрібно. А вже афірмації для здоров’я, краси та молодості можна і в інший час року попрактикувати. Але, давайте трохи розберемося – що ж таке афірмації? А то раптом хто-то про це не чув, так як не всіх цікавить ця тема.

Аффирмациями називають словесні установки, які працюють через ваше підсвідомість і приносять свою користь, з якою ви, власне, і працюєте. Також афірмації називають ще так: «код до підсвідомості». І якщо ви думаєте, що тут є щось незвичайне, то це зовсім не так. Адже будь-яка миль матеріальна і виконуваним, особливо, коли мова йде про самому собі і своєму фізичному тілі. Тільки афірмації – це ваші позитивні думки та установки, коли як у звичайному випадку ми більше часу приділяємо негативної складової – по суті постійні нав’язливі думки працюють за типом афірмацій. Тільки негатив нам легше повірити, ніж у щось хороше. Ось і виходить, що з негативними думками ми притягуємо невдачі – так працює закон обміну енергії Всесвіту і «подібне тягнеться до подібного». А афірмації (також, як і настрої Ситіна) вчать ставити позитивну установку, яка змінює ситуацію в кращу сторону.

Афірмації складені з такого типу, що йдуть в теперішньому часі – це зараз у вас є, ви це робите зараз. Тому, складати самому їх не потрібно – варто пошукати під свою мету і завдання. Наприклад, у збірнику засновника афірмацій-Луїзи Хей (психолог, дуже багато часу вивчала афірмації і працювала з ними). Якщо ви запитаєте простий приклад афірмації, то я використовую одну з частих: «Я здоровий, щасливий і блищу» – ось найпростіша фраза.

Якщо говорити про те, коли їх краще використовувати, то я помітила більший результат: при пробудженні з ранку, при засипанні ввечері. Це, до речі, і підвищує настрій і засипати допомагає. Але в кінці року за тиждень або два я звикла використовувати кілька загальних тверджень, щоб добре закінчити рік і почати новий – вони ж націлені на виконання бажань, отримання удачі, здоров’я. Але складені таким чином, що необхідне вам сама дасть Всесвіт.

Які афірмації мені подобаються:

  • “Я вірю, що життя саме підкаже мені потрібні відповіді і потрібні рішення. Я розслаблений і вірю життя”. Як на мене, то це непогана афірмація при закінченні дня. Вважається, що підсилюють афірмації гарний настрій, позитив і подяку. Тому, не скупіться на подяку до Всесвіту і вона дасть вам все, так би мовити, закрутіть «петлю Подяки»
  • “Я магніт, що притягує щастя, успіх і сприятливі можливості”. А ця гарна з ранку, і день почнеться вже добре і приємно
  • “З будь-яким завданням, що зустрічається мені на шляху приходить також енергія, що необхідна для її виконання” . Я це хороший вечірній варіант

Як бачите їх не багато, а багато й не треба – вибираємо одну і з нею працюємо, а саме про себе читаємо стільки разів, скільки хочеться. Зазвичай схиляються до цифри 30 разів, але я за цим не стежу і просто читаю про себе фразу стільки разів, скільки хочу. Зазвичай використовую афірмації перед сном, а не з ранку, але нас ніхто не обмежує, а час ви можете підбирати для себе самі.