Краса

Підтягнути подвійне підборіддя і овал обличчя з вправою “дістань до кінчика носа”

Дуже часто у жінок з’являється подвійне підборіддя і пливе овал обличчя з абсолютно різних причин, але частіше за все із-за того, що ми не поспішаємо задіяти своє обличчя: робити гімнастики та інші практики, які спрямовані на розслаблення і зміцнення, що і сприяє підтягнутому увазі особи і красі. Інша причина подвійного підборіддя – це сутулість і постава. І ось вправу про який поговоримо ми сьогодні і спрямоване на поставу, підтяжку овалу обличчя і зменшення вираженості подвійного підборіддя. Я називаю його “дістань до кінчика носа”. Давайте вже про нього поговоримо

Відомо, що підтягти подвійне підборіддя досить складно, так як він з’являється не тільки через зайвих сантиметрів на талії. Інших причин його появи також не мало: напруга особи, погані емоції, які знаходять відображення в нашій міміці і змушують особа залишатися в напрузі, погана постава і сутулість, відсутність гімнастик і вправ на розслаблення особи і т. д. тобто причин багато. Але ми з вами відразу можемо подбати про двох: розслабимо обличчя і трохи задіємо в роботу ті зони, що не часто у рас працюють, а також трохи випрямимо поставу, так як без цього вправу нормально зробити просто неможливо – ви нічого не відчуєте. Що дає практика “дістань до кінчика носа”:

  • Ви відчуєте розслаблення особи, відчуєте спокій, напруга зменшується
  • Покращимо і підтягнемо овал обличчя
  • Тон обличчя стане свіже, так як напружуються і розслабляються майже всі частини обличчя
  • Зменшується вираженість подвійного підборіддя
  • Ви виглядаєте більш свіжим і відпочившим

Природно, що щоб отримати результат вправа доведеться зробити не раз і не два, але результат того вартий. При цьому, будь-ласка не забуваємо, що при наявності серйозних проблем спочатку варто поговорити з фахівцем про свою зарядці або інший практиці.

Як робити вправу:

Для початку потрібно сісти прямо і не сутулитися. Без цього нічого не вийде. Відкриваємо рот, і “показуємо мову”, а потім їм намагаємося дотягнутися до кінчика носа – це найпростіший варіант. У вас це навряд чи вийде, але ми просто намагаємося наблизитися до ідеалу. Ви повинні відчути напругу в області підборіддя – зберігаємо таке становище 10-15 секунд. Закриваємо рот і повторюємо знову. Щоб посилити дію вправи, то під час того, як ви намагаєтеся дотягнутися до кінчика носа спробуйте підняти голову вгору і подивитися на стелю – 10-15 секунд, опускаємо голову, закриваємо рот і повторюємо вправу.