Краса

Поплескування і постукування по лобі, як швидкий спосіб перестати супити лоб і брови, а значить зменшити вираженість зморшок

Зморшки на лобі не завжди приходять з віком, а навіть при зайвій міміці і любові до дії “супити лоб і брови”, за рахунок цього і формуються зморшки, навіть у молодих людей, але і з віком вони стають все помітнішими, а звичка так і не збирається нас покидати, як і зморшки, яким абсолютно комфортно в такій ситуації. Тому сьогодні хочу поділитися своєю знахідкою, як постукування і поплескування по лобі і відразу не хочеться супити лоб і брови, просто немає сил і бажання Давайте вже поговоримо про цю вправу.

Як ви знаєте – лобова частина допомагає нашим століттям не напливати на очі, і природно не утворювати там зморшок. Але з віком, так і сторонньої звичкою супити лоб зморшки в області чола стають більш помітними. Спочатку вони мімічні, але незабаром перестають бути такими і стають постійними супутниками. Плюс, ми пам’ятаємо, що якщо напружена та чи інша частина особи, то на рівні підсвідомості ви відчуваєте ті ж емоції, що трактує вам ваше обличчя. Наприклад, якщо у вас напружений лоб, то це змушує нас відчувати напругу, задума та інші емоції, які у вас можуть бути пов’язані з цією звичкою. Природно, що і на засипання це впливає. І, щоб менше супити лоб і брови, плюс їх розслабляти використовують різні вправи – у нас це, сьогодні постукування і поплескування.

І мало того, що ви розслабляєте лобову частину і зменшуєте її напруга – це ще й допомагає позбутися від звички супити лоб. Просто тому, що зона сил та розслабитися, а у вас не вийде скорчити міміку з участю лобової зони. І чим частіше ви робите цю вправу, особливо в моменти, коли супити лоб, тим краще. Так, ви швидше розгладите лоб від зморшок і позбудетеся від звички занадто часто використовувати лоб у своїй міміці.

Як же робити цю вправу:

Все просто: коли ви хочете розслабити лобову зону, або відчуваєте, що вона напружена, ви часто такі похмурі. Почніть долонях поплескувати і постукувати по області чола від середини до бічних зон. Потрібно зробити близько 100-150 ударів. Вони повинні бути легкими, і не доставляти дискомфорту, але в теж час ви повинні їх відчувати, щоб зона лоба розслабилася.

Після ви помітите, як просто не можете ні нахмурив чоло, ні просто як його задіяти через розслаблення. І не забувайте трохи частіше приділяти йому увагу, щоб позбутися від звички хмуритися і допомогти собі розгладити лоб.