Успіх та мотивація

Пошук оточення

Даний рада дуже важливий, щоб швидше і доачественнее вчитися програмування. Тому ми сьогодні з вами про нього поговоримо.

Я прочитав багато книг по:

  • Особистого зростання
  • Бізнесу
  • Мотивації

І у всіх цих книгах зустрічалося таке поняття – “Мозковий штурм“.

Поняття мозкового штурму

Метод мозкової атаки передбачає об’єднання зусиль декількох людей, і можливість розвивати ідеї один одного. Ідеї можуть бути різними, тут головна фішка в тому, що кожна тема розбирається від кірки до кірки, учасники постійно діляться своїми думками, рішеннями завдань, досвідом.

Ще краще розбирати завдання по програмуванню в такому стилі, кожен учасник буде ділитися своїм рішенням. Це може допомогти вам у практиці, коли перед вами буде стояти завдання, а ви шукаєте рішення, вам відразу в голову будуть приходити кілька рішень, а не одне, так як мозок вже адаптувався до пошуку декілька рішень на інтуїтивному рівні.

Мозковий штурм

Де шукати компанію

  • Інтернет (спільноти в соціальних мережах, бесіди, форуми тощо)
  • Конференції з програмування
  • Робота, навчання

Список може продовжуватися, я привів найпрактичніші пункти.

Моя бесіда з програмування в VK:

Спільнота в VK:

Пізнавати програмування одному складно, якщо щось незрозуміло, то вам доведеться розбиратися самому, а це не завжди легко, особливо на перших парах.

Особистий досвід

Мені дуже пощастило в плані вивчення програмування, у мене є дядько, який навчав мене програмування, підказував куди рухатися, якщо мені щось незрозуміло, то я звертався за допомогою до нього. Дуже вдячний за досвід, знання і поради.

Тому, якщо у вас є знайомі програмісти, то звертайтеся за допомогою до них, немає сенсу сидіти кілька днів і розбиратися в темі, якщо вона ніяк не дається, простіше попросити допомоги у професіонала в цій справі, а вже потім рухатися далі.

Як навчатися разом

Краща практика – це розділити теми між учасниками.

Одна людина вивчає одну тему, другий – другу і т. д.

Картинка з мого відео (АйтишныйДомосед – YouTube)Картинка з мого відео (АйтишныйДомосед – YouTube)

Вам не потрібно вивчати всі теми самому, взяли приміром 1-2 теми, вивчаєте їх тиждень, а в кінці тижня діліться знаннями з іншими учасниками, розповідаєте основні моменти. Теж саме роблять інші учасники, розповідають свої теми всім, ви обговорюєте, вирішуєте завдання і отримуєте знання.

#программированиеснуля #программированиедляначинающих #програмування #программированиедлядетей #айтишныйдомосед

Інші статті: