Успіх та мотивація

Робити кар’єру через ліжко можна, коли ви це робите правильно. Реальний випадок

Неллі 29 років, вона працює в іноземній компанії, що займається маркетингом і розвитком продажів. Її шеф знаходиться у Франції, бачиться вона з ним не часто, під час відряджень. Робота в маркетингу їй подобається, але їй хочеться перебратися до Франції. Будь-яким шляхом.

Але прийшла Неллі до мене на консультацію з іншою проблемою. Первинний запит був: утриматися в компанії і розвинути кар’єру. Після базової консультації я запропонував їй три варіанти, зупинилися на одній – вона розвиває свої менеджерські компетенції, які у неї слабкі. Над цим запитом ми працювали майже три місяці. Але по ходу справи з’ясувалася ще одна проблема, над якою довелося працювати. Неллі живе з хлопцем (працює в ІТ відділі великої іноземної компанії), який заробляє дуже добре. Вони розважаються і подорожують разом. Але у хлопця пристрасть до наркотиків, і він втягує її. Все більше і більше.

У цьому питанні мені довелося неабияк попрацювати, благо освіта клінічного психолога і досвід кількох років роботи в клініці згодився. В її сімейної ситуації з батьками теж довелося розбиратися і з життєвими цілями.

За три місяці ми багато чого досягли. Психологічний «блок» на наркотики я поставив. Впевненість у собі підняв. Від хлопця вона пішла. І подальшу роботу зі мною припинила.

А місяці через 3 подзвонила і сказала, що знову хоче зустрітися.

За цей час Неллі стала коханкою свого шефа-француза. І вже примірялася до переїзду на чудовий південь Франції. Але все якось не складалося, заважали різні робочі та сімейні обставини у її шефа.

На зустрічі я з’ясував, що шефу за 50, він не тільки одружений (з дружиною, природно «все погано» вже багато років), має дорослих дітей, але і дохід у нього не дуже великий. І якщо він плюне на свої сімейні зобов’язання, а вона переїде до нього, то житло їм доведеться знімати, а жити на дуже скромні кошти.

Переведення на роботу до Франції він їй зробити не може, не той у нього рівень. От і питається, навіщо вона затіяла з ним інтригу? Начебто як є потяг з її боку.

Це я розумію. Але про перспективи хто буде думати? Молодість проходить, а кар’єра стоїть. Більш того, у неї і на роботі через неслужбових відносин з шефом почалися проблеми.

Кар’єру від розвалу мені вдалося утримати. Що далі робити? Щоб відповісти на це питання, потрібно зрозуміти: чому вона робила невірні кроки? Відповідь проста: слабкість Я, особистісна незрілість. Замість того, щоб розвивати свою особистість разом з психологом, прибирати страхи і наївні життєві установки вона стала «самостійно діяти». Стрімголов.

А я ще раз переконався: без роботи над особистими якостями, кар’єра у людини не розвивається. У кращому випадку відбуваються якісь яскраві події, а потім – спад і безвихідь.

Цікаво? Ставте лайк та підписуйтесь, буде ще багато цікавого і корисного. Для зв’язку з автором: pv_bel@mail. ru

Ще історії: