Краса

Самі лежимо, а ноги кладемо на стілець – давайте зменшимо втому в ногах і дамо їм відпочинку

Протягом дня людина дуже сильно втомлюється. У будь-якому плані: і в моральному, і в фізичному. Але найбільше втомлюються ноги, так як на них покладається вся навантаження, яка тільки є. А скоро свята – на ногах потрібно буде проводити дуже багато часу. Це означає, що вони будуть втомлюватися ще більше, а ви замість відпочинку будете не розслаблятися, а тільки ще більше напружуватися. І це звичайно впливає на настрій. Загалом це нічого нам не потрібно, тому сьогодні хочу поділитися простим вправою, яка допомагає зменшити втому в ногах. Давайте вже про нього поговоримо.

В кінці дня така вправа просто відмінно підійде, якщо ви втомилися, не відчуваєте себе розслабленим, та й ноги підтверджують це. Так як зараз стає досить слизько і на вулиці, щоб утримати себе вимагається велике навантаження. Та й протягом дня малорухливий спосіб життя або, навпаки, велика активність впливають на стопи і ноги, так як вони змушені нас тримати. І ось в кінці дня така втома може навіть перешкодити сну, своєму власному комфорту та гарного настрою. До речі і в свята воно підійде -це відмінний спосіб відпочинку, коли усі вже приготовлено, а ваша спина і ноги втомилися від того, що ви довго були на ногах.

При цьому, ще один маленький плюс цієї вправи в тому, що воно дозволяє розслабити спину, яка також має велике навантаження і може вам зіпсувати настрій. У мене останнім часом з цією частиною не все гаразд з-за складної тренування, яку я сама вибрала, але ось ця вправа дозволяє дати відчуття комфорту спині і поставі, навіть коли до цього дуже далеко.

Про недоліки – я таких не помітила, але будь ласка не забуваємо, що при наявності якихось складних проблем про зарядку і гімнастики варто поговорити зі спеціалістом.

Як робити вправу:

Все просто. Для початку беремо для себе стілець. Лягаємо на підлогу, а ноги кладемо на стілець. І наводимо так 10-15 хвилин. Паралельно можна пару разів підняти і опустити корпус для преса, але якщо вам це не потрібно, то просто лежимо і відпочиваємо.