Фігура

Що таке силова йога? І все, що з цим пов’язане

Силова йога – це ще одна форма йоги, яка складається з аштанга-йоги . У цій йоги практикуються асани динамічної йоги. В даний час центри силовий йоги відкриваються в більшості мегаполісів, і люди отримують користь від цієї йоги. Цей вид йоги стає недорогим варіантом фітнесу для всіх і стає все більш популярним.

Силова йога відрізняється від традиційної йоги. У цьому вам не потрібно сидіти на одному місці і займатися йогою. У цій йоги вам потрібно робити більше рухів. Цей варіант йоги більш популярний серед молоді. Практика Power Yoga дає вам фізичну форму і розумову силу. Ця форма йоги не тільки допомагає підвищити витривалість, але і допомагає знизити вагу.

Якщо ви довго думали, чи підходить вам Power Yoga чи ні, то вам не потрібно більше думати. Тепер ви можете приєднатися до занять Power Yoga, тому що ми розповідаємо вам, що таке Power Yoga, як це робиться і які її переваги.

Що таке силова йога?

Як випливає з назви, силова йога-білдінг спрямована на розвиток сили і витривалості. Це відмінна форма йоги для спалювання калорій.

Хоча силова йога не є офіційним типом йоги, цей термін іноді використовується в поєднанні з йогою конфігурації. Можливо, правильніше буде сказати, що силова йога – це різновид віньяса, що йде корінням в аштанга-йогу, усталену практику, яка розпочалася на початку 20 століття.

Крім того, це також широко відомо як «Йога в тренажерному залі». Особливість цієї йоги в тому, що вона включає в себе такі пози, які змушують все ваше тіло вправлятися разом, тобто вона впливає на всі ваші органи одночасно.

Так, ці асани допомагають знизити кількість калорій за рахунок збільшення частоти серцевих скорочень. Крім того, він розтоплює зайвий жир в організмі та значно збільшує гнучкість, роблячи все тіло в тонусі.

Саме головне в цьому те, що якщо ви сильно додали у вазі, то силова йога може легко і швидко зменшити ваше ожиріння. Це також зміцнює ваші кістки.

Пози в Power Yoga виконуються одне за іншим в темпі, без перерв, які кидають виклик вашій силі. ця йога підтримує вас фізично і розумово ( ). Крім того, це змушує вас усвідомити свою духовну сторону. Розкажіть докладніше про методику виконання цієї йоги.

Різниця між силовий йогою і йогою

З допомогою створення силових м’язів часто виводиться зайвий жир з тіла. У той час як у простий йоги упор робиться на пози, правила і процес дихання, силова йога – це свого роду тренування, що складається з різноманітних поз і вправ.

Силова йога може бути тихою йогою, але, хоча у звичайній йозі є багато правил, в силовий йоги ці правила не потрібні, і тому час також займає досить 45 хвилин. немає необхідності робити це в день.

Заняття аеробікою, плаванням та іншими методами спалюють до 300-400 калорій за 1 годину, тоді як, займаючись силовий йогою, ви спалюєте 200 калорій тіла за 1 годину, але це може бути найважливішою перевагою. У той же час він також тонізує тіло найкращим чином, а також сприяє збільшенню витривалості тіла.

Як займатися силовою йогою

Ця йога складається з декількох асан, що виконуються одночасно. Тут ви можете практикувати присідання, Чатуранга Дандасана (поза планки), поза собаки обличчям вниз, пози йоги стоячи, Маркатасана (поза йоги зі скручуванням хребта) і т. Д.

Оскільки вам потрібно багато енергії в цій йоги, ми рекомендуємо вам зробити розминку перед її практикою. Також практикуйте силову йогу під наглядом тренера або експерта.

Користь для здоров’я від силової йоги

1.Допоможіть спалити калорії

У цій йоги вам потрібно робити багато рухів, і вам потрібно прикладати більше швидкості та енергії для виконання кожної асани, тому практика цієї йоги допомагає вам спалювати більше калорій, ніж звичайна йога.

2. збільшує гнучкість

Хоча більшість вправ допомагають підвищити стійкість нашого тіла, завдяки вищій пілотажної енергії в цій йоги, вони допомагають вивести стійкість нашого тіла на новий рівень. Це також допомагає розтягнути більшість частин вашого тіла.

3. виведення токсинів

Подібно до того, як ви сильно потієте під час кардіотренувань, аеробіки або танців, ця йога також допомагає при сильному потовиділенні за рахунок збільшення кількості енергії. Він також виводить токсини з організму з потом.

4. витривалість зростає

Здатність зберігати фізичну енергію називається витривалістю. Її ще називають витривалістю або стабільністю. Тривала і послідовна практика цієї йоги покращує рівень витривалості. Це також допомагає надати вам фізичну силу.

5.Допоможіть добре виспатися

Вважається, що після силової йоги ви втомлюєтеся, що не можете нормально спати. але це не так. Як і решта йоги і вправ, силова йога також допомагає вам краще спати . Практика цієї йоги допомагає вашому тілу розслабитися і розслабити мозок, що змушує вас відчувати сонливість.

Інші переваги силовий йоги

 • Надає тулуб потрібну форму.
 • Потрібно трохи часу, щоб спробувати це зробити.
 • Це збільшує витривалість, силу і гнучкість тіла.
 • Потовиділення під час занять йогою виводить токсини з організму.
 • Це дає хороший і кращий результат для дітей від 16 до 30 років.
 • Щодня виконуючи цю йогу, поліпшується кровообіг і підвищується імунітет.
 • Займаючись цією йогою, тіло спалює калорії, тому це найбільш ефективна вправа для людей, тих, що худнуть.

Запобіжні заходи при заняттях Power Yoga

Щоб виконувати кожну вправу, ми повинні уникати помилок, а також робити це краще, щоб отримати максимальну користь і як можна швидше. До речі, цю йогу спочатку потрібно робити під керівництвом інструктора, але якщо ви займаєтеся будинку, то подбайте про ці речі –

 • Необхідно ранковий час.
 • Практикуйте його натщесерце або після трьох годин прийому їжі.
 • Практикуйте цю йогу не менше трьох-п’яти разів на тиждень.
 • Не рекомендується практикувати цю йогу для серцевих хворих.
 • Людям з низьким кров’яним тиском цього слід уникати.
 • Ця асана шкідлива для вагітних.
 • Якщо у вас є якісь побоювання, краще всього проконсультуватися з лікарем, перш ніж практикувати Шакті-йогу або будь-яку форму інтенсивних фізичних вправ.
 • Якщо ви страждаєте хронічним фізичним захворюванням, наприклад діабет або артритом, вам слід уникати занять цієї йогою.