Психологія та любов

Що хоче жінка від відносин? 6 речей

Не завжди легко зрозуміти, чого хоче у стосунках людина, що сидить навпроти вас. Звичайно, ви завжди можете запитати свою жінку, з якою зустрічаєтеся, чого вона хоче (і насправді ви повинні це зробити), але давайте будемо чесними: це легше сказати, ніж зробити.

Важливо пам’ятати, що кожна людина індивідуальна. Якщо ви дійсно хочете задовольнити потреби жінки – це вимагає часу, зусиль і довіри.

1. Будьте чуйним слухачем

Якщо ви хочете знати, чого хоче ваш партнер, ви повинні його вислухати. У теорії бути інтуїтивним і чуйним слухачем звучить непогано, але іноді буває важко зрозуміти, як це виглядає на практиці. Це означає присутність під час розмови, запам’ятовування важливих деталей бесіди і здорова дискусія. Бути уважним слухачем – це навик, який необхідно регулярно практикувати, відточувати і відпрацьовувати.

2. Будьте пильні і чесні

Ваш партнер не повинен нести відповідальність за розгадку вашого емоційного стану, як за якусь таємницю. Розуміння внутрішнього світу жінки має вирішальне значення для міцної зв’язку.

3. Цінуйте особистий простір

Грань між часом наодинці і часом разом починає схилятися в бік останнього. Бути партнерами не означає, що ви повинні робити всі разом. Потреба в просторі не обов’язково означає, що ваші стосунки приречені. Насправді, це може бути здоровим ознакою того, що ви приділяєте пріоритетну увагу собі як особистості.

4. Будьте ніжними

Є багато способів показати свою любов і жінки по-різному реагують на сигнали прихильності. Навіть є теорія про декількох мовах любові, знайома багатьом. Ніжність – одне з тих чоловічих якостей, про яке мріє кожна жінка. Це також чудовий спосіб зберегти відносини цікавими в довгостроковій перспективі.

5. Будьте щедрі

Щедрість важлива в кожній частині відносин. Дарувати і приймати любов, робити щось одне для одного, щоб полегшити життя, прощати один одного і забезпечувати сексуальне задоволення вашого партнера – все це вимагає щедрого серця.

6. Будьте відкриті для того, щоб помилятися

Ми всі влаштовані так, щоб захищати себе, і це може призвести до оборонного поведінки. Але якщо ви виявите, що або ви, або ваш партнер завжди напоготові, чекаючи нової сварки, то це може нанести серйозної шкоди відносинам.

Найбільш прямий спосіб подолати захисне поведінка – це усвідомити, визнати, коли це відбувається, зрозуміти, звідки це виходить, і поділитися своїми почуттями зі своїм партнером.