Кваліфікація

«шлях до успіху». 8 порад, які допоможуть вам не збитися з пантелику

Якщо у вас є мрія про успіх, розгляньте наступні елементи дій, щоб отримати ефективність, допомогу і мотивацію:

1. Думайте рясно.

Запишіть три причини, які переконували вас не йти за своєю великою мрією. Навпроти кожного, намітьте найгірші сценарії, якщо вони здійсняться. Вони дійсно все так погано?

2. Зосередьтеся на важливих речах.

Для максимальної ефективності плануйте свою наступну тиждень роботи заздалегідь. Обов’язково зосередьтеся на тому, щоб зробити найважливіші речі в першу чергу.

3. Обговоріть це.

Якщо у вас є мрія, запитайте у трьох довірених друзів або наставників їх чесні думки. Вони можуть спробувати відмовити вас. Вважайте їх причини першими головними питаннями, які ви повинні вирішити.

4. Знайдіть сенс.

Якщо у вас виникли проблеми з мотивацією для запуску великого проекту, почніть з підключення його завершення до чогось хорошого в світі або до людей навколо нього. Це повинно зарядити вас енергією.

5. «Оплатіть це наперед».

Стара приказка говорить: «Молодість витрачається даремно на молодих». Незалежно від вашого віку, ви можете допомогти цьому, навчаючи когось, хто міг би отримати вигоду з вашого досвіду.

6. Знайдіть своє покликання.

Якщо ви виявите, що у вас є робота чи кар’єра, а не справжнє покликання, витратьте деякий час на ведення журналу про свої цілі в ці вихідні. Що ти дійсно хочеш робити через десять років?

7. Знайдіть баланс.

Баланс між роботою та особистим життям може виявитися неможливим для повної реалізації. Але ви можете змішати їх з синергетическими результатами.

Читати також:

8. Зміцніть вашу впевненість.

Успіх – все про падіння і підйомі. Ось питання, яке може зміцнити вашу впевненість: як ви подолали промах в минулому, щоб отримати майбутні вигоди?

Рекомендуємо до прочитання –