Краса й зовнішність

Ви просили мудру для активного травлення – я нагадую. Чаша чандмана, давайте згадаємо про неї

Не так давно я писала статтю про позі, яка покращує роботу травлення, а це дуже важливий момент у новорічні дні та дні відпочинку, так як фізичного навантаження замало, а ми самі хочемо більше відпочити, тоді як одна із систем працює в режимі великого навантаження. І ви самі знаєте, що це травлення, так як поєднання продуктів, способи приготування страв і різні витребеньки на столі змушують на з’їдати трохи більше, ніж це необхідно. Ну і давайте говорити чесно – хто буде обмежувати себе в Новий рік. Тому я і запитала на рахунок того, що вам хотілося б дізнатися більше всього і багато проголосували за мудрі. Тому, сьогодні хочу нагадати про фігуру 9 коштовностей йди Чаші Чандмана. Давайте про неї згадаємо.

ok – вільний доступ

Я не знаю, що говорити про те, що таке мудрі, адже більшість читачів мого каналу вже про них знають, так як я неодноразово про них розповідала, але все ж, вважаю належним трохи про них згадати. Особливо для тих, хто почув про це вперше. Отже, мудрі можна використовувати для будь-яких цілей: достатку, краси, молодості і здоров’я, та й не тільки. Варіантів дуже багато. Якщо перекласти слово “мудра”, то з санскриту означає “символ” або “жест”, інакше ж цю практику називають !йога для пальців”. Вважається, що мудрі – це не тільки йогічна практика, так як щось схоже можна побачити і на іконах, хоча там сенс жестів трохи інший, але про них говорять, як про одну різновиди, хоча не часто і рідко де можна знайти цю інформацію. Фігуру ви можете вибрати будь-яку для себе: головне, це не комбінувати кілька жестів, а вибрати одну і її користуватися.

І ось, до нового року нам може стати в нагоді не тільки мудра “виконання бажань”, але ще й та, що поліпшить травлення і його роботу.

Чашга чандамана або 9 коштовностей:

vc – вільний доступ

Ця мудра вважається символом достатку, коли в чашу збирається всі коштовності. Тільки достаток це не матеріальний , а духовний. Коли збирається в душі гармонія і внутрішній спокій. Погодьтеся, що без цього, як би ти не був матеріально багатий ніколи не знайдеш спокою. Тому, проводити час, медитувати і зберігати спокій з цією мудрою одне задоволення. Можливо, хтось навіть інтуїтивно складає так руки. Ну і найбільш важлива користь від мудрі, заради чого і затівалася стаття – вона покращує травлення і допомагає йому. Адже погодьтеся, ну не ми стримуємося в новорічні свята і менше всього хочеться зіпсувати собі настрій вагою і надлишком їжі. Тому, ви можете і відпочити, і собі заодно допомогти в свята.

Як робити мудру:

  • Зазвичай все просто, і в бібліотеці мудрий, де я знайшла її пару років тому нам говорять про те, що ми кладемо праву руку на ліву. Але ось є такий момент, що якщо ви лівша, то руку кладемо зверху ліву, а під нею вже права. Правша робить природно навпаки
  • Великі пальці прямі і дивляться в сторони

Мудру роблять від 10-15 хвилин кілька разів в день. До мудрі і після не забувайте сполоснути руки під водою.

Ну що ж, ось така стаття вийшла. Сподіваюся, що інформація буде вам корисною і стати в нагоді надалі. Не забувайте поділитися своєю думкою