Краса й зовнішність

Вправа “берег моря” для самоконтролю в будь виводить вас із себе ситуації. Але ви залишитеся спокійним

Як мені подобаються подібні вправи, адже вони такі прості, але відмінно працюють в моменти, коли потрібно залишатися спокійним і не тільки по виразу обличчя, але й в душі. Та ви навіть відпочити з ним зможете в будь-якому місці і отримати приплив енергії і сил, а вставати з крісла і не потрібно. Тому сьогодні хочу поділитися своєю знахідкою вправи “берег моря”, якщо ви хочете самоконтролю в будь-якій ситуації, що виводить вас з рівноваги. Давайте зберігати спокій і відпочивати від людей і ситуації в будь-який потрібний момент.

Впевнена, що у всіх були моменти в житті, коли необхідно максимально зберігати спокійний вираз обличчя, тон мови і не висловлювати ніяких емоцій. Особливо, коли ви розумієте, що вас спеціально використовують, як джерело життєвої енергії – энерговампиризм нікуди не дінеш, а от захищати свою енергію, а відповідно хороше самопочуття і здоров’я просто необхідно. У всякому разі треба намагатися. Але і зберігати в собі негативні емоції просто не можна, якщо ви читали мою недавню статтю про емоції і здоров’я фізичного тіла, так або просто вивчали “психосоматику”, то знаєте, як емоції на нас діють, навіть допомагають старіти. Але ми нікуди не подінемося від них, просто негатив і невпевненість, тривожність, злість і напругу потрібно відразу прибирати і вчитися розслабляти. Ось вправа на візуалізацію “берег моря”, як раз для таких випадків.

Особливо, коли перед вами знаходиться людина, що тягне енергію, а вам необхідно просто перемкнути увагу. Я так роблю в моменти, коли хтось занадто довго скаржиться на своє фізичне тіло і здоров’я – так, я приділяю увагу тому, що говорять, але не годину і не півтора, так як це дуже важко, та й эмпатов не рідко використовують, як безкоштовних слухачів з джерелом енергії. Загалом, не буду більше тягнути – якщо ви хочете відпочити кілька хвилин, переключити увагу і осягнути самоконтроль, то це вправа підійде.

Якщо говорити про недоліки, то не сподобається воно може тим, хто не любить візуалізації, але для уяви – це також хороша тренування.

Берег моря – як робити:

Отже, якщо ви добре візуалізуєте з відкритими очима – ви можете не закривати, якщо хочете відпочинку та більшого занурення в уяву, а не просто відволікання з людини на свої думки, то можна закрити очі. Пробуйте, тут немає чітких меж.

  • Ви знаходитесь на березі моря, вас оточує білосніжний пісок
  • Ви абсолютно одні і відчуваєте тепло літнього сонця
  • Дме легкі вітер, який дарує вам енергію, йде втому і напругу, натомість ви отримуєте бадьорість і активність.
  • Ви почуваєте себе спокійно і безтурботно, а небо над вами абсолютно чисте і спокійне, що ще більше піднімає настрій і з шумом прибою розслабляє і відволікає від всієї непотрібної інформації і того, що відбувається навколо
  • Ви абсолютно вільні і не відчуваєте втоми

Для більшого ефекту (коли ви відпочиваєте) можна включити собі шум хвиль/прибою і слухати, ще більше занурюючись в уява, якщо ви не відволікаєтеся від розмови і сторонньої особи, а просто розслабляєтеся. Це вже більше буде схожою на медитацію. Ви можете спробувати вправа вже зараз, ну або перед сном, щоб швидше заснути