Краса й зовнішність

Вправа, яке часто входить в багато східні гімнастики – ранкове погладжування живота. Як і навіщо робити

Напевно, це вправу потрібно всім. Звичайно, не буде такого сильного ефекту для краси і здоров’я фізичного тіла, як якщо б це було щось інше, наприклад, гарна практика на прес, але таке легке і просте вправу також принесе свої плоди і допоможе прокинутися не тільки вам, але і ще однієї важливої частини вашого фізичного тіла, а саме травленню, адже з ранку воно буває не завжди “в гарному настрої” і його також потрібно підтримати. Чому варто спробувати цю вправу? Як і навіщо його робити? Давайте подивимося.

Ця вправа дуже часто можна побачити у багатьох східних практиках, наприклад, “початок радісного дня”, тибетської гімнастики і навіть комплексу “зарядка фараона”, яка нібито була придумана єгипетськими жерцями для свого правителя. І дійсно, дія дуже просте, так і не затратна по силі. Його можна робити навіть не встаючи з ліжка, але при цьому отримувати користь. Але відразу постає питання яку? Звичайно це прискорення роботи Шкт і травлення, яке вранці не завжди буває в хорошій формі і йому потрібен час, щоб прокинутися разом з вами. Це перший і важливий фактор, але що це дає:

  • людині самій стає простіше прокинутися, підвищується активність і бадьорість
  • зменшується вираженість “апельсинової кірки”, якщо вона має місце бути в даному місці, звичайно не швидко, але отримати результат можна. Якщо хочете трохи більше зменшити вираженість недосконалостей, то можна спробувати “драйбрашинг” з сухою щіткою або роботу з сіллю (напишіть, якщо варіант роботи з сіллю в якості догляду за тілом вам цікавий – якщо вийде, то зроблю опитування)
  • увечері розслабляє і сприяє гарному засипанню, сну
  • зменшується вираженістю тяжкості і здуття. До речі, візьміть цей варіант вправи до новорічних свят, коли ми не маємо відмови в різних “кушаниях” і блюдах – це дуже стати в нагоді

Якщо говорити про недоліки, то звичайно ця вправа вимагає того, щоб ви поговорили з фахівцем про практику, якщо це потрібно і необхідно.

Як робити вправу:

Зранку прокидаємося або ввечері лягаємо на ліжко. Руку одну кладемо на живіт і робимо кругові рухи за годинниковою стрілкою, просто погладжуючи живіт. Не треба сильно тиснути – адже це вправа для розслаблення, зазвичай вистачає 30-40 кіл. Після чого людина може швидше або заснути, або прокинутися з ранку, щоб почати свій день. З ранку можете трохи посилити вплив і робити вправу не долонею, а кулаком – так, ефект буде підбадьорливий.