Краса

Як можна швидко заснути – покласти подушку між ніг. Ви розслабитеся і швидше заснете. Як нам допомагає така дія

Дуже часто так буває, що заснути просто не виходить з-за фізичної напруги. Наприклад, день був дуже насиченим, ви занадто багато рухалися, ходили, щось робили чи може бути на рівні емоцій переживали щось не дуже приємне. Природно, що це на фізичному плані це дійсно позначається і людині погано засипається з вечора. Я пару років тому часто використовувала цей трюк з подушкою і можливо він стане в нагоді і вам. Навіщо ж класти подушку між ніг для сну і як нам це допомагає. Давайте дивитися.

Як ви напевно знаєте, але на сон і швидке засипання впливає безліч факторів, починаючи від приміщення і закінчуючи вечірньою трапезою. Тому, сказати, що є універсальний варіант для хорошого сну не можна, але спробувати можна. І варіант з подушкою підходить тоді, коли ви відчуваєте загальну напругу, втому, вам якось не дуже зручно лежати. Часто це виникає тому, як ми дуже багато ходили або навпаки сиділи. За рахунок чого напружується спина, ви цього не відчуваєте, але підсвідомо відчуваєте, що щось тут не те. А перевертання з боку на бік не дає ніякого результату. Іноді так буває і з-за емоційної напруги, так як стрес, роздратування і втома беруть своє, а ви природно напружуєтеся під час сильних емоцій, що і не дає вам швидко заснути. Та й перед сном буває, що думки застають зненацька саме з причини підвищеного фізичного напруження. А що дає подушка?

  • Коли ми лежимо на боці з подушкою, яка розташовується між ніг, то розслабляємо спину і зменшуємо фізична напруга, що допомагає засинати
  • Розслабляє ноги
  • Ви не відчуваєте напруги і думки, що викликають негативні емоції йдуть
  • Розслабленість допомагає швидко заснути
    Якщо говорити про недоліки, то будь ласка пам’ятаємо, що за наявності серйозних проблем про гімнастики та практики варто поговорити з фахівцем.

Как делать упражнение – давайте посмотрим:

Практика дуже проста і є кілька видів того, як можна спати із подушкою в ногах. У першому варіанті ми лягаємо на бік і кладемо подушку межу нон. А в другому лежимо на спині та під ноги підколюємо невелику подушку. Беремо не дуже м’яку, щоб було комфортніше лежати. Обидва варіанти розслаблюють спину і нам стає комфортніше, спокійніше.