Успіх та мотивація

Як не перетворити перше побачення в співбесіду

Сьогодні, коли у всіх не вистачає часу навіть на свої улюблені заняття, люди намагаються не витрачати ресурси, якщо немає гарантії повернення. І це стосується не тільки бізнесу, але й любові.

Знайомство стає ризикованим заходом, і починає сприйматися як додаткова надомна робота.

Тому, вже на першому побаченні, оцінюються “робочі характеристики” одне одного, і з приємного пригоди, побачення перетворюється на співбесіду: “А ти вмієш готувати? А кран полагодити зможеш? А хто буде оплачувати ось цей рахунок і т. д. ? »

кадр з к/ф “Зигзаг удачі”

Ще нічого не було, а вже починається торг.

Коли ви йдете на перше побачення з чоловіком, про що ви думаєте? «Що він мені може дати? А раптом захоче до мене переїхати? Навряд чи він буде краще, ніж мій колишній? »

кадр з к/ф “Зигзаг удачі”

Якщо це те, що звучить у вас в голові, можна розвертатися і йти додому. Сенсу зустрічатися немає. Якщо ви розглядаєте заміжжя як спосіб вирішити якісь проблеми, то чоловіки відчувають це і уникають таких жінок.

Краще подумайте про те, що чоловік, з яким ви зараз познайомитеся вже не в листуванні, а в реальності, теж іде на це побачення після робочого дня, він теж втомився, і, може бути, його теж мучать сумніви, що краще було б пивка з друзями попити і за улюблену команду в барі повболівати.

Але він все-таки вважав за краще витратити свій час на вас. Хіба це не привід, щоб посміхнутися і постаратися виявити до цього людині максимум інтересу, скрасити його і ваш вечір.

Ну не вийде пропустити стадію стандартних питань і, з першого погляду оцінити всю глибину душі співрозмовника.

Так що наберіться терпіння, просто поговоріть і послухайте. Відповіді на найбільш поширені питання можуть багато розповісти про людину.

Я вже писала про те, Загляньте почитати.

Так, питання на перших побаченнях схожі один на одного!

Всім цікаво, скільки вам років, де ви вчилися, де працюєте і чи є у вас діти.

Так, вас точно запитають про улюблене кіно і про те, в яких країнах ви побували, але без цих банальних питань не вийде піти далі. Це свого роду соціальний ритуал, який допомагає двом малознайомим людям розкріпачитися і почати хоч трохи довіряти один одному.

Перестаньте думати, що десь є чоловік, якого ви, навчена досвідом, закохаєтесь несподівано, сильно і взаємно! Може так і буває, але вкрай рідко.

Так, на вашу територію зайде чоловік, з яким у вас могло б вийти. Але ви його пропустіть точно також, як втрачали інших чоловіків. Тому що навички подобається немає або подзабылся він, за непотрібністю.

Перше побачення – це двері в новий світ, і ви не знаєте, що буде за нею. Можливо, вас охопить пристрасть і станеться найкраща ніч за довгі роки. А може, ніч буде корвалольная, але теж незабутня.

Можливо, за цими дверима, ви зустрінете того, хто буде тримати вас за руку наступні 50 років. А може, просто через дві години ви й не згадає один про одного.

Зараз, за цими дверима, буде точка, в якій все може змінитися. Відкривайте її з передчуттям! І чим більше таких дверей на вашому шляху, тим ближче ви до того чоловіка, заради якого зараз читаєте цю статтю.

Хочете, щоб вас любили, прочитайте про те, .

І якщо вам сподобалась стаття – ставте лайк, і , щоб не пропустити нові публікації.