Успіх та мотивація

Як стати успішною жінкою в усьому: 20 важливих порад

Кар’єристка – це слово давно стало хвалебним. Тепер про успішну кар’єру мріє більшість дівчат, тому що вона дає відчуття самореалізації, впевненість у собі і матеріальне благополуччя. У статті я розповім про те, як стати більш успішним, щасливим і багатим людиною в життя з нуля, а також дам поради жінкам.

Хто це – люди, які добилися успіху

Більшість відомих акторів, співаків, бізнесменів, політиків йшли до популярності через довгий і тернистий шлях. З боку може здатися, що їх дорога до слави була швидкою та приємною. Насправді, якби ви зустрілися з одним з них в період невдач, а таке буває у кожного, подумали б, що це сама пересічна особистість. Основна відмінність від решти маси людей – наполегливість і впевненість у подоланні будь-яких перешкод.

Працює два основних правила:

 • Ніколи не здаватися.
 • Знайти улюблену справу.

Отже, яка вона – успішна жінка:

 • Живе за принципом: є мета, то її необхідно досягти.
 • Впевнена в своїй точці зору і може її відстоювати.
 • Точно знає, що важливо перше враження, тому приділяє своїй зовнішності багато часу і сил.
 • Не зациклюється тільки на бізнесі, вміло поєднує особисте і професійне життя.
 • Домоглася визнання та поваги інших людей.
 • Є задатки лідера, які вона постійно розвиває і застосовує на практиці.

Якості, які притаманні такій людині:

 • наполегливість;
 • посидючість;
 • терплячість;
 • амбіційність;
 • впевненість у собі;
 • самолюбство;
 • повага до інших.

Це далеко не повний перелік позитивних рис, які потрібно в собі розвивати.

Як стати багатим і добитися успіху з нуля

Слід зрозуміти, що немає універсального життєвого сценарію, згідно з яким розвивається життя людини, досяг успіху. Можна прочитати тисячі мотивуючих книг і навчитися основ тайм-менеджменту, знати особливості біографії всіх видатних осіб, які дійшли до високих вершин, починаючи з малого. Але все це повинно бути основою, базою. На цих знаннях буде побудована ваша власна, унікальна дорога до бажаного майбутнього.

Отже, перша риса – індивідуальність. Другу можна виразити у вигляді стійкого виразу – потрібно працювати 12 годин на добу, а головою. Подумайте, до чого ви прагнете і чого прагнете. Без усвідомлення чіткої мети не вийде добитися успіху. А я наведу декілька аспектів, на які необхідно звернути увагу, щоб відкрити секрет, як стати найкращою, шикарною і успішною жінкою.

Ресурси

Це потенціал. Його можна примножити або розділити і розтратити. У звичайному темпі життя ми не працюємо на максимум, не изнашиваемся. Але у випадку коли нам потрібно чогось досягнути, добитися, ми відкриваємо свої можливості (одну або кілька) на максимум. Перш ніж приступити до рішучих дій, потрібно оцінити власні сили. Приклад – перед походом в магазин ми обов’язково вважаємо свої гроші, щоб не брати того, що не зможемо оплатити. Нижче я перерахую 6 основних ресурсів.

Здоров’я

Це самий головний параметр. Він є базою, фундаментом. Без гарного самопочуття не вийде добитися успіху, адже занадто багато часу і всього іншого буде йти на лікування. Як домогтися міцного здоров’я? Необхідно дотримуватися правильного харчування, вести активний спосіб життя, відмовитися від куріння і надмірного вживання алкоголю. Також слід пам’ятати про режим, виділяти по 7-8 годин на нічний сон.

Якщо і після цих правил залишилися хронічні хвороби, сезонні захворювання або знижений імунітет, то варто в першу чергу відвідати імунолога, звичайного терапевта або лікаря вузького профілю і вирішити проблему. Правильно розставляйте пріоритети. Якщо ви хочете дізнатися, як стати найуспішнішою, процвітаючої у всьому жінкою, але у вас щось болить, прямо зараз займіться здоров’ям. Потім – все інше.

Гроші

Це важливий аспект. Але має значення не кількість матеріальних благ, а вміння ними розпоряджатися. Монети люблять оборот. Однаково щасливими і устигаючими можуть стати як спадкоємиця великого стану, так і дівчина з небагатої сім’ї, яка знає ціну кожного рубля. Важливо вміти ними розпоряджатися, вкладати і економити.

Знання

Ми вчимося базовим навичкам в самому початку життєвого шляху – літери, цифри, читання і рахунок. Але в шкільний період ми знаходимося під пильним наглядом батьків і вчителів, у той час як далі вибір кожного з нас – залишитися на колишньому рівні або розвивати свої інтелектуальні здібності. Самонавчання важливо для засвоєння нових іноземних мов, володіння професійними знаннями. Вже студентство – період самостійності.

Вміння

Так як люди стають багатими і успішними не за одну годину або день, а за багато років, то це тривалий шлях розвитку індивідуального досвіду. Припустимо, що є 5 осіб. Всі вони вміють будувати типові проекти будівель. А шостий володіє архітектурним і дизайнерським талантом, тому він проектує індивідуальні споруди, які сильно відрізняються від п’яти попередніх. Але щоб навчитися створювати шедевр, він довго вчився і пройшов тривалий шлях. У тому числі – через типові проекти.

Зв’язку

Ми маємо на увазі не заступництво авторитетного особи або протекцію у вузькій області, а звичайні взаємини. Зі спілкування складаються численні зв’язки, які допомагають у житті в найнесподіваніших моментах. Ваш однокурсник, стара шкільна подруга і навіть продавець в сусідньому супермаркеті. Чим більш благополучні відносини з кожною людиною, тим більше допомоги з боку в будь-якому починанні.

Час

Тайм-менеджмент побудований на одному правилі – розставляй пріоритети правильно. Що важливіше в даний момент – навчитися чомусь новому, відточити навички, прикласти його на практиці під час роботи або відпочити? Особисте і професійне повинні поєднуватися, але, бажано, не перетинатися. Проблема дівчат, що працюють на дому, це можливість сплутати одне з іншим. Результатом стануть запізнілі досягнення, відкладені на завтра справи. Пам’ятайте, що в добі 24 год. Задайте собі питання – що я можу зробити зараз, щоб завтра (через тиждень, місяць) мені було легше чи краще?

Час – це непоправний ресурс, тому його економія набагато важливіше, ніж грошова. Максимальний приплив енергії – у віці до 35 років. Тому потрібно встигнути зробити якісний ривок, поки є на це сили. Потім варто покращувати, зміцнювати, доводити до досконалості. Крім перерахованих ресурсів, важливо те, що консолідує – це мотивація.

Як стати успішною у всьому і гідною дівчиною – сила бажання

Якщо ви читаєте цю статтю, значить ви вже відчули необхідність щось змінити в житті, зробити її краще. У вас вже є намір змінюватися. Тепер його потрібно культивувати, задавати собі питання – навіщо бути краще, що мені це дасть, яким способом я цього доб’юся. І в цей момент важливо мотивувати себе ще більше, досягненням невеликих цілей. Будь-шлях до мрії складається з маленьких кроків. Ставте перед собою прагнення, які ви будете досягати. Так поступово вони стануть більше, а дії – значніше.

Що потрібно робити, щоб бути успішною в житті і стати ефектною – поради

Я не дам універсального способу та інструкції до дії. Але запропоную рекомендації, виконуючи які, ви зможете розробити для себе індивідуальний шлях.

Почніть з легкого

Сходження до будь вершині триває довго не із-за великої відстані, а з внаслідок тривалого періоду адаптації. Кожен результат потрібно закріпити. Робіть невеликі кроки, це додасть вам впевненості у власних силах.

Поставте конкретну мету

Ви завжди повинні знати, для чого ви здійснюєте щось- йдете на роботу, зустрічаєтеся з людьми. Відсутність плану робить ваше життя безцільної, безглуздою. Якщо вам складно тримати в голові відразу кілька повсякденних завдань, запишіть їх у щоденник. Намалюйте дерево цілей. В середині (стовбур) має бути одне бажання, наприклад, стати успішною. Від нього йде кілька гілок – невеликі наміри у кожній із сфер – особистої, професійної. Потім можна розбивати всі пункти на дрібні підпункти. Вони і стануть завданням на один день, які приведуть до великого.

Секрет, як домогтися успіху жінці і дівчині в житті – плануйте і міркуйте

Кожен план повинен бути осмислений. Потрібно оцінити всі ризики, зважити їх і порівняти з можливою позитивною віддачею. Потім слід мінімізувати можливість негативних наслідків. Тільки після цього стратегію дій можна назвати вдалою.

Доводьте все до кінця

Кинуте на півсправи починання свідомо приречена на провал. Це означає, що у вас не вистачило одного з ресурсів, наприклад, часу, грошей або здоров’я. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще не починайте. В зворотному випадку це витрачені даремно дії, які можна було витратити на щось ще.

Займайтеся самоосвітою

Видаліть зі смартфона ігри та музику, закачайте туди самовчитель з іноземної мови і книги класиків. Ми багато часу витрачаємо даремно, наприклад, при очікуванні або в поїздці. Його можна вжити в освітніх цілях.

Як стати гідною і заможної успішною жінкою в усьому: не бійтеся робити помилки

Будь невдале з першого погляду дія – це відмінний досвід. Тільки після декількох падінь можна навчитися їздити на велосипеді. Цей принцип активно використовують діти, але його починають боятися дорослі. Причина – сором за те, що ти цього не вмієш. Але оточуючі люди не стануть це засуджувати, вони схильні до схвалення спроби, тому що самі боятися зробити подібне.

Приклад – вивчення нової мови. Лінгвістика вимагає практики, але часто дівчата соромляться розмовляти на своєму «ламаною англійською» з іноземцями через мовленнєвих помилок. Але тільки так можна домогтися чистоти мови.

Займайтеся роботою послідовно

Тут все просто – краще якісно зробити одну справу, ніж невдало три. Звичайно, можна поєднувати ряд завдань, але робити це слід тільки тоді, коли ви впевнені у власних силах.

Розвивайте таланти, які дала природа

Немає безталанних людей. Є ті, які їх не розкрили. Вчіться музиці, грі на інструментах, вишивання, малювання. Навіть в якості хобі це принесе вам стільки користі, про яку ви не здогадуєтеся. Адже наявність улюбленого заняття робить нас щасливішими.

Як жінці стати багатою і ефектною – розвивайтеся щороку

Якщо є можливість порівнювати, записуйте свої результати в кінці певного періоду. Потім звіряйте. У вас повинна вийти позитивна щорічна статистика. Наприклад, орієнтиром може бути:

 • скинутий рятівний вага;
 • зарплата;
 • виконані мети.

Будьте наполегливі

Фортуна любить сміливих, а не тих, хто при кожній невдачі ховає голову в пісок. Повторюйте спроби, вдосконалюйте методи, відштовхуйтеся від отриманого досвіду, але не здавайтеся на півдорозі.

Задайте питання

Удосконалювати навички спілкування з людьми

Будь-високий пост передбачає необхідність налагодження зв’язків та риторичних можливостей. Якщо ви не вмієте грамотно, послідовно і чітко викладати свої думки, аргументувати їх, працюйте над цим завданням. Можна піти на курси або виступати перед дзеркалом, близькими людьми.

Розвивайте вміння планування

Починайте з малого – поставте послідовний план на день, виконайте його. Потім переходьте до тижня, місяця і навіть року. Можна використовувати щоденники або великі календарі з можливістю записувати в них найважливіше.

Як стати красивою і успішною, впевненою в собі, незалежною жінкою – приділяти більше уваги своїй зовнішності

Від того, як ви виглядаєте, залежить:

 • Ваша самооцінка.
 • Початок міжособистісних відносин.
 • Прагнення і цілі.

Доведено, що від ставлення до себе залежить і увагу інших до власної персони. Тому приділіть час на спа-салон, створення зачіски і доглянуті нігтики, похід по магазинах одягу.

Працюйте над упевненістю в собі

Цей підпункт можна віднести до попереднього. Додаткові способи поліпшення самооцінки – це досягнення цілей і похвала інших людей. Саме з цієї причини ми рекомендуємо перебувати в соціумі – знайти підходящу роботу, відвідувати гуртки і товариства за інтересами, де можна реалізуватися отримати підтримку. Це особливо важливо на початковому етапі.

Говоріть про себе тільки позитивно

Ніколи не лайте себе. Знайдуться люди, які зроблять це за вас – заздрісники, конкуренти і просто нещасні, люблячі злословити. Ви повинні подавати себе тільки під соусом з хороших слів.

Правильно харчуйтеся

Якщо ви хочете бути багатою і красивою, стати успішною жінкою в усьому, то обов’язково потрібно думати про здорове харчування. Це допоможе зберегти молодість і фігуру, зарядитися вітамінами і необхідними мікроелементами. Та й дівчина, яка п’є фруктовий смузі, виглядає набагато приємніше, ніж та, яка сидить з бургерами.

Більше рухайтеся

Якщо ви любите спортзал, вам підійдуть групові заняття йогою, пілатесом або танцювальний клас, басейн. Для любителів активного способу життя кращий варіант – спортивні ігри, велосипедні прогулянки, ковзани взимку, а влітку ролики.

Не робіть роботу тільки заради грошей

Будь-яка праця має приносити або насолода, або нові вміння, розвиток. Але заробіток як сама мета – це спосіб отримати через рік депресію.

Позбавтеся від шкідливих звичок

А саме відмовтеся від:

 • куріння;
 • алкоголю;
 • ігровий залежності, якщо вона є;
 • фастфуду.

Частіше посміхайтеся

Це допоможе і бути впевненою в собі і завоювати прихильність оточуючих. Усміхнені люди – більш успішні, ніж похмурі.

Що заважає досягти успіху

Іноді це можуть бути дитячі комплекси, проблеми після розставання з чоловіком або особливість взаємин у сім’ї. Яка б не була проблема, важливо вчасно її вирішити.

Висновок

Я розповіла все про успішну дівчині, і докладно представила, яка вона. Не бійтеся робити перші кроки до самовдосконалення і розвитку, і ви досягнете непередбачених висот.