Кваліфікація

Як відчути себе красивою: поради психологів

Останнім часом ми все частіше зустрічаємо в соціальних мережах публікації з заголовками «полюби себе такою, як ти є» або «вважай себе красивою».

Але, як не крути, просто так досягти цього не можливо, особливо якщо є «багаторічні» комплекси. Крім того, відчуттів краси безпосередньо залежить від настрою, уваги і коментарів оточуючих. Можна витратити багато часу в салоні краси, але так і не полюбити себе.

Сьогодні ми підібрали для Вас кілька спеціалізованих психологічних вправ, як відчути себе красивою.

Вправа 1. Харчуйтеся правильно і займайтеся спортом

Якщо хочете відчути себе красивою, психологи радять кардинально змінити підхід догляду за собою.

У першу чергу це стосується харчування. Підкреслюється, що їсти корисні продукти необхідно не тільки, щоб схуднути, але це додасть Вам відчуття легкості і задоволеності собою.

Також не забувайте про фізичному навантаженні. Ви можете відвідувати спортивний зал або ж займатися вдома, вирішувати Вам.

У будь-якому випадку Ви будете виглядати подтянутее, красивіше і впевненіше в собі.

Вправа 2. Приймайте свої «ненависні» частини тіла

У кожної людини, має комплекси щодо себе, є як мінімум одна-дві «нелюбимі» частини тіла. Це, як стверджують психологи, займає величезну частину уваги, відповідно людина вважає себе непривабливим.

Комусь не подобаються ноги, то вуха стирчать і ніс не такий. . . Як бути з цим «ворогом» своєї краси»? Подивіться на свої

І пам’ятайте, що ідеальних людей немає і у кожного свої уявлення про красу!

Вправа 3. Тренуйте свою впевненість

Психологи впевнені, що внутрішній стан людини безпосередньо впливає на зовнішню красу. Якщо ви невпевнені в собі і не можете прийняти себе, то так воно і буде.

Поки Ви не почнете випромінювати позитив і радість, Ви будете заглиблюватися у свої недоліки. Щоб бути саме тією людиною, який однією своєю присутністю «осяває» кімнату, зверніть увагу на положення свого тіла. Як виглядає впевнена людина? Він тримає спину рівно, не затискає свої плечі і не боїться дивитися на оточуючих.

Вправа 4. Подорожуйте вглиб себе

Візьміть аркуш паперу і напишіть свої позитивні сторони в характері і ставленні до навколишнього світу. Потім подивіться, що Ви написали. Невже Ви не настільки гарні, щоб полюбити себе?

Досліджуйте себе, може дійсно у Вашому характері є нехороші риси, але Ви можете почати працювати над цим вже сьогодні!

Читайте також: