Взаємовідносини

Як відновитися після важкого розставання? 6 порад

Біль розставання схожа на фізичну біль, особливо, якщо це розставання відбулося з людиною, якого ви сильно любили. Але життя триває, якою б тяжкою не була ця правда.

Розставання можуть здаватися кінцем світу, але більшість людей справляються з ними вчасно і без яких-небудь серйозних проблем. Але важливо знати, що потрібно робити після важкого розставання. Давайте розбиратися!

Перестаньте намагатися підтримувати дружбу

Колись ви були один для одного улюбленими людьми, але тепер ви одне одному ніхто. Перестаньте вдавати друзями, особливо якщо ви потай сподіваєтеся відновити стосунки. Це може спрацювати тільки в самих рідкісних випадках, а в більшості це просто лицемірство.

Перестаньте стежити за ним у соціальних мережах

Вам розставити пріоритети у своїх власних почуттях. Ваше розумовий і емоційне розсудливість на першому місці. Якщо ви будете продовжувати стежити за своїм колишнім (і за його друзями), то ви просто зіпсуєте собі день. На даний момент вам не потрібно нічого про нього знати. І йому не потрібно нічого знати про вас.

Нічого не робіть!

Не дзвоніть. Не пишіть смс. Не проїдьте повз. Не придумуйте надзвичайних ситуацій (наприклад, “моя бабуся хвора”). Не робіть нічого для того, щоб хоч якось вступити з ним в контакт.

Викликайте підкріплення

Якщо ви точно знаєте, що у вас є хороші і вірні друзі, то зверніться за допомогою до них. Дайте їм знати, що вам боляче, щоб мати можливість виплакатися і виговоритися. Напевно у вашому житті є люди, на яких ви можете розраховувати. Вони можуть наповнити ваше серце любов’ю і радістю, і замість болю ви відчуєте подяку за те, що Бог любить тебе так сильно, що благословив вас такими хорошими друзями.

Не змагайтеся з ним

У якийсь момент ви почуєте, що він зустрічається з ким-то новим. І як тільки ви дізнаєтеся про це, вам потрібно буде просто розслабитися, а не нестися стрімголов в найближче кафе, щоб знайти собі нового хлопця. Краще витратьте час на самовдосконалення себе – навчитеся кататися на сноуборді (адже ви так давно хотіли) або напишіть книгу про розбите серце.

Знайте собі ціну

Люди хочуть отримати тільки те, що дорогоцінна і рідко зустрічається. Ніколи не знижуйте свою цінність або ведіть себе так, як ніби ви найкращий діамант у цьому світі. Якщо він кинув вас, то для нього ви не приз. Але знайдеться той, який буде любити і оберігати вас все життя.

Витратьте деякий час на те, щоб почати нові стосунки. Подумайте про те, чого ви хочете в своїх наступних відносинах, наприклад, більшої незалежності або більшої чесності з іншою людиною.

Важливо пам’ятати, що стосунки не обов’язково зроблять вас щасливішими. Стати більш впевненим і самодостатньою людиною наодинці – це також здоровий крок вперед!