Дієта

3 продукту, здатних підвищити тестостерон після 50 років

Вітаю Вас на моєму каналі – Про здоров’я по простому! Тестостерон-чоловічий гормон, який кожен так і норовить підняти.І це зрозуміло, адже цей гормон безпосередньо впливає на чоловіче здоров’я і також на зростання і витривалість м’язів.Але на жаль тестостерону з кожним роком в організмі все менше і менше і вже до 50 років, цей занепад стає помітний.

Тому хочу вам повідати про трьох продуктах, які підняти ваш тестостерон.Відразу скажу, що підвищити максимальну планку тестостерону, яка грубо кажучи вам дозволена в силу віку і фізіології без спец. препаратів не вийде.

Ну і перше що вам в допомогу це тварина мясоМясная продукція-це білкова їжа, яка потрібна як ресурс для ваших м’язів.Адже одного тестостерону не буде достатньо для заповітних “банок”.Але крім цього м’ясо позитивно впливає на гормональний фон, оскільки допомагає нормалізувати його.

Тільки слід їсти м’ясо у вареному або тушкованому вигляді, оскільки при його смаженні виробляються шкідливі речовини, які виступають ресурсом для “поганого” холестерину.А такий холестерин призводить до відкладання зайвого жиру, в якому згодом утворюються жіночі гормони естрогени, які блокують вироблення тестостерону.Тому курятина, індичка і телятина вам в допомогу.

Замінюйте насіння соняшника на тыквенныеПочему гарбузове насіння?Та тому, що вони містять такий як мікроелемент цинк.Справа в тому, що науково доведено, що рівень вмісту тестостерону в крові безпосередньо залежить від кількості цинку в організмі.І як ви вже здогадалися гарбузове насіння-це просто джерело цинку.

І до речі, цинк необхідний не тільки для вироблення тестостерону, але і для безлічі інших процесів організму.Тільки пам’ятайте, що магазинні, смажені, гарбузове насіння з сіллю ніякої користі не несуть!Гарбузове насіння відмінно поєднуються з йогуртом і вівсянкою – то є смачний сніданок для підвищення тестостерону вам забезпечений!Висівки пшеницыВторым не менш важливим елементом для утворення тестостерону є магній.І відразу назріває питання – Ну, а причому тут висівки?А вони тут притому, що є відмінним джерелом клітковини, а продукти в яких багато клітковини, також мають в собі великі запаси магнію.

Ну і знову ж тестостерон не єдине, що потребує магнії, адже він бере участь у величезній кількості хімічних процесів нашого організму.Так звичайно пшеничні висівки виглядають досить апетитно, але їх можна додавати в млинці з оладками або в ту ж вівсянку. Загалом тут потрібно проявити фантазію.
Діліться своїми враженнями про статті в коментарях і піклуйтеся про своє тестостерон!

Related posts

Leave a Comment