Психологія

Коли чоловік закохується психологія – розбираємо в загальних рисах

Поведінка закоханого чоловіка відрізняється деякими особливостями, знаючи про які, можна легко визначити, чи відчуває молода людина симпатію або залишається байдужим.

Що може викликати почуття?

Зрозуміти, за якими принципами чоловіки закохуються, неможливо. Закоханість починається з потягу, емоцій, непояснених і аргументування. Виразніше відчувається стукіт серця при вигляді коханої дівчини. Передумови абсолютно індивідуальні: посмішки, випадкові слова, боязкі дії, але в певний момент вони стають джерелом зароджуються почуттів. Менталітет, характер, досвід у відносинах, виховання – все це визначає, як закохуються чоловіки.

П'ять стадій розставання чоловіки і жінки: психологія стосунків

П’ять стадій розставання чоловіки і жінки: психологія стосунків

1.1

Як прив’язати до себе чоловіка на все життя?

Як зрозуміти чоловіка-Діву: ознаки закоханості цього знака зодіаку

Як зрозуміти чоловіка-Діву: ознаки закоханості цього знака зодіаку

1.2

Дивись відео:

Часто глибинне усвідомлення того, що чоловік може бути оточений увагою і турботою сподобалася жінки, спонукає його закохатися. На несвідомому рівні чоловік вловлює можливу взаємність, тому починає шукати суспільства дівчата. Він не усвідомлює повністю, чому так себе почуває, але відзначає щось особливе в своїй дамі, чого немає в інших.

Як відрізнити справжню любов від закоханості?

Як відрізнити справжню любов від закоханості?

Особливості психології закоханого чоловіка

фото одна тисяча триста дев'яносто вісімКоли чоловік закохується, гормональний склад змінюється. Виробляється більше серотоніну і окситоцину – гормонів радості і стресостійкості. Закоханість по відчуттях схожа на легке сп’яніння. Хлопець перебуває в піднесеному настрої, відчуває азарт, бажання постійно перебувати поруч з об’єктом закоханості, навіть приховуючи почуття.

Для розвитку любові потрібний час, закоханість виникає спонтанно. Досить скороминущого погляду, щоб зацікавитися дівчиною. Першочергова увага привертає зовнішність. Вчені вважають, що ідеальний образ партнера закладений генетично. Через покоління передається уявлення про оптимальний набір зовнішніх рис, які хлопець підсвідомо шукає в навколишніх. Коли чоловік зустрічає жінку, що має відповідні риси обличчя, спрацьовує механізм відбору.

Для закріплення закоханості достатньо невеликого контакту: випадкового дотику, наближення, обміну фразами. Підійшовши до дівчини на 1м, чоловік може відчути запах тіла. Відповідний запах, який приваблює, збуджує-обов’язковий критерій закоханості. Неприємний запах тіла дратує, дівчина стає непривабливою. Ця відбувається через схожість генетичного набору: люди, які мають схожі набори генів мають високі шанси народити дітей з генетичними відхиленнями. Тому природою передбачений механізм відторгнення.

етапи закоханості

У психології виділяють сім стадій процесу зародження любові у чоловіків:

 1. 1. Оцінювання зовнішніх даних.
 2. 2. Інтерес, внаслідок якого виникає намір створити відносини.
 3. 3. Потяг: якщо дама приймає залицяння кавалера, у нього формується виражений потяг і бажання розвивати спілкування. На даному етапі закоханості чоловік намагається зачарувати її, щоб запросити на побачення. Жінка підтримує його незначними відповідними знаками уваги.
 4. 4. Бажання справити враження, торкнутися увагу пані та її почуття.
 5. 5. Впевненість у своєму виборі: підтверджується симпатія, хлопець вживає заходів, щоб закохати в себе обраницю, часто думає про неї.
 6. 6. Роздуми про перспективи розвитку відносин: відбуваються зустрічі і спілкування хлопця і дівчини. На даному етапі чоловік розмірковує над усіма перевагами і недоліками союзу, приймаючи рішення про те, щоб перевести відносини на наступний рівень.
 7. 7. Повторне переконання: чоловік намагається зрозуміти почуття партнерки.
 8. 8. Закоханість приходить з усвідомленим наміром створити серйозні стосунки.

Як відрізнити закоханість від симпатії?

Поведінка чоловіка при прояві симпатії і закоханості часто буває схожим. Обидва почуття викликають приємні переживання, позитивні емоції. Але є в них і деякі відмінності. При симпатії чоловікові буде приємно проводити з жінкою час, спілкуватися з нею, однак, якщо її не буде поруч, думки закоханих не будуть постійно повертатися до об’єкта симпатії.

Якщо чоловік закоханий, він буде постійно хотіти бачити жінку, весь час знаходитися поряд, мати з нею фізичний контакт. Думки будуть зводитися тільки до дівчини. При спілкуванні з нею його настрій поліпшується.

Важливо пам’ятати, що і дружба, і чоловіча любов розвиваються на основі симпатії. Важливо не переплутати 2 цих почуття, оскільки помилка може призвести до розчарування.

Десять ознак прояви любові чоловіка до жінки

Психологія виділяє наступні ознаки закоханого чоловіка:

 1. Йому дійсно цікаво слухати улюблену. Коли чоловікові не тільки уважно слухає дівчину, але і активно підтримує діалог – він закоханий.
 2. Він йде на будь-які жертви заради коханої. Якщо вона попросить, він готовий відмовитися від шкідливих звичок і навіть посиденьок з друзями. Замість футболу, він згоден дивитися з нею серіали.
 3. Не соромиться виглядати вразливим. Коли чоловік дійсно любить, він відкрито говорить про свої почуття, не боячись здатися слабким.
 4. Йому завжди подобається, як виглядає його улюблена. Неважливо, що надіто на ній: вечірнє плаття або піжама, з макіяжем вона або без – для нього вона завжди красива.
 5. Він пишається улюбленої. Всі успіхи своєї дівчини викликають в ньому почуття гордості, про який він не соромиться говорити вголос.
 6. Завжди готовий захистити свою кохану. Чуючи тривогу в голосі дівчини, випитує, чого вона побоюється, і прагне всі питання вирішити особисто.
 7. Виявляє щиру турботу. Запитує, чи тепло вона одяглася, зустріти чи після роботи, чи не сильно вона втомилася і ін.
 8. Йому подобається доставляти коханій радість. Купує квіти, цукерки, влаштовує романтичну вечерю, робить подарунки – все заради посмішки коханої.
 9. Йому подобається торкатися до неї. Закоханість чоловіки психологія пояснює бажанням якомога частіше доторкнутися до об’єкта любові, обняти, провести по волоссю, взяти за руки. Адже для багатьох тактильний контакт дуже важливий.
 10. Допускає в особистий простір. Це говорить про довіру, яке виникає тільки у люблячого людини.

Деяким чоловікам буває непросто заявити про свої почуття вголос. Вони намагаються проявити свою любов усіма можливими способами, щоб бути почутим коханої. Вчасно розглянувши це і зробивши крок назустріч, жінка покладе початок зародженню міцних відносин.

Як визначити сексуальну зацікавленість чоловіки?

Для здорового чоловіка сексуальна близькість з жінкою – нормальне слідство взаємної зацікавленості. Щоб зрозуміти, якого роду інтерес керує чоловіком, жінці потрібно звернути увагу на його манеру поведінки. Перебуваючи поруч з коханою, чоловік:фото 1397

 1. Оцінює фігуру. Чоловік намагається представити фігуру жінки без одягу, тому уважно розглядає її, затримуючись на грудях, стегнах. Намагається робити це непомітно, але інтерес видають жести: згладжування волосся, дотику до носа, шиї, легкий дотик внутрішньої сторони стегна. Так чоловік підсвідомо запрошує жінку оцінити його у відповідь, щоб при цьому не бути нав’язливим.
 2. Ревнує до інших. Увага суперників дратує закоханого. Хлопець прагне позбутися конкуренції, всіляко демонструючи перевагу. Хлопці, які обрали одну дівчину, можуть вступити у відкриту конфронтацію, яка сягнула образ, погроз, фізичної атаки.
 3. Використовує двозначні натяки. Спілкуючись з зацікавила жінкою, чоловік використовує різні приводи, щоб натякнути на свій сексуальний інтерес. Може згадувати свій сексуальний досвід, цікавитися думкою дівчини щодо різних інтимних практик, жартувати, провокувати.
 4. Перевіряє реакцію жінки. Обговорює з нею інших жінок, оцінюючи їх зовнішність, спостерігає, як вона на це реагує. Таким чином хлопець намагається викликати ревнощі, зацікавити, показати, що він цінує жіночу красу, готовий вступити в інтимну близькість.
 5. Дарує натякають подарунки. Помічаючи відповідну зацікавленість жінки, хлопець може подарувати подарунок, який дівчина зможе використовувати перед або під час інтимної близькості: білизна, парфуми з феромонами, ароматичні свічки, масажне масло.

Часто чоловіки безпосередньо пропонують сподобалася жінці інтимні стосунки. Він значно економить час, але може відлякати скромну жінку зайвої напористістю.

Як сподобатися чоловікові – поради М. Лубківського

Сспеціаліст в області психології, Михайло Лабковской, що застосовує метод практичної консультації, виділив кілька принципів, як сподобатися чоловікові. Їх він засновує на практичному досвіді.

Серед цих принципів:

 • Жінка повинна бути сама собою. Немає ніякого сенсу представлятися кимось іншим. Правда завжди буде виявлена, а брехня ні до чого доброго не приведе.
 • Чоловіче лібідо формується на основі образу матері, його будуть залучати жінки, що нагадують материнські риси. Які? Це складно сказати. Спробуйте акуратно розпитати його – за що він найсильніше любить маму. Однак, не варто наслідувати їй, якщо ви зовсім не схожі. Дивись пункт 1.
 • Велика частина чоловіків любить самодостатність і індивідуальність. Вони готові намагатися заради коханих, але є одна умова – останні повинні бути достатньо незалежними, здатними цінувати партнера, його характер, світогляд.
 • Жінка повинна подобатися собі. Відсутність поваги до себе, неприйняття себе веде до того, що чоловік бачить це і починає ставитися до неї так само, як вона до себе.

Як можна легко бачити, ні зовнішність, ні вік, ні характер не згадується. Автор вважає ці характеристики не дуже важливими.

Поведінка люблячого чоловіка

 • Йому важлива ваша думка

Це не означає, що люблячий чоловік боїться зробити без вас хоча б крок. Просто він упевнений, що рішення з таких важливих питань, як відпустка, покупка побутової техніки, кредит на квартиру, навчання дітей повинні прийматися на сімейній раді, а не з колегами або батьками.

 • Він піклується про ваше здоров’я

Цукерково-букетний період зазвичай закінчується створенням сім’ї, але багато хто продовжує вважати, що справжня любов – це розкішні квіти, дорогі подарунки, романтичні подорожі по екзотичних країнах. По-перше, не всім це по кишені, та й планування сімейного бюджету ніхто не відміняв. По-друге, для люблячого чоловіка набагато важливіше фізичне і психологічне здоров’я другої половинки. Він відчуває потребу піклуватися про неї, щоб якомога частіше бачити свою дружину щасливою.

 • Він готовий йти на компроміс

Жінка не завжди розуміє, що відчуває люблячий чоловік, коли покірно погоджується з її фантастичними ідеями. Ознака справжньої любові – це готовність поступитися, перепросити, встати на сторону коханої людини.

 • Він намагається радувати вас

Багато дружини не бачать нічого особливого в тому, що чоловік допомагає по дому, разом ходить в магазин, запрошує в театр або в парк на прогулянку. Але ж це і є щасливі моменти сімейного життя. Прояв любові – увагу до вас і бажання перебувати поруч кожну вільну хвилину.

Любовні стосунки кожен розуміє по-своєму, проте сексуальний потяг треба відрізняти від справжніх почуттів, щирої любові. Адже чоловікам властиво мінливість.

Спасибі, що дочитали цю статтю до кінця

Ярослав Самойлов

Привіт, мене звуть Ярослав Самойлов. Я експерт психології відносин і за роки практики допоміг більше 10 000 дівчатам зустріти гідних половинок, побудувати гармонійні відносини і повернути любов і розуміння в сім’ї, які були на межі розлучення.

Найбільше на світі мене надихають щасливі очі учнів, які зустрічають людей своєї мрії і насолоджуються по-справжньому яскравим життям.

Моя мета – показати жінкам такий шлях розвитку відносин, який допоможе їм створити синергію успіху і щастя!

Почуття одруженого чоловіка

Якщо чоловік не вільний, але доглядає за іншою жінкою, до цього його могли підштовхнути кілька факторів: відсутність любові в сімейному житті, поспішність укладення шлюбу, відсутність сумісності з дружиною, розчарування. Його пошук не завершений, і шлюб не вичерпує існуючої проблеми.

Поширена ситуація, коли чоловік потребує новизни, і його увагу постійно переключається на нових жінок. Такий партнер сконцентрований на власних відчуттях, і внутрішній світ обраниці його мало цікавить. У таких відносинах особливо яскраво проявляється його егоцентрічность.

Ознаки закоханості будуть помітними уважному погляду: з сміливця чоловік може перетворитися в скромного залицяльника, з сором’язливого хлопця – в відважного лицаря. Якщо людина приховує почуття, не варто його квапити, слід дозволити йому розібратися в них. Але якщо люди один одного знають давно, корисно зробити крок назустріч.

Які 12 секретних слів – які можуть дуже швидко закохати чоловіка?

У чому секрет цих слів? Натисни на кнопку нижче і подивися відео до кінця.

Є лише кілька секретних слів , почувши які чоловік почне закохуватися. Відкрий секрет, який знають лише одиниці жінок. Натисни на кнопку і подивися відео до кінця.

1.1

Як прив’язати до себе чоловіка на все життя?

Закоханість і темперамент

На те, як виявляється уподобання, впливає темперамент.

Інтроверт буде переживати почуття в собі. Зовнішні знаки будуть скупі і обмежені. Їх сильно бентежать оточуючі. Основне значення, в спробі розпізнати ставлення, потрібно зраджувати міміці, турботі.

У деяких випадках інтроверти будуть відчувати невдоволення собою за нездатність виражати приховані почуття. Інші можуть розкривати їх рідко, але оригінально. Про них вони можуть розповідати словами з улюбленої пісні, віршів. Іноді допомагає листування.

Стиснення не дозволить розповісти про ставлення щиро і відкрито. Це не означає, що всередині у них все спокійно, іноді внутрішній вогонь – дуже сильний.

Екстраверти, коли закохуються, поводяться по-іншому. Вони схильні:

 • Звертати на себе увагу;
 • Хвалитися, прикрашати вчинки;
 • Відверто радіти спілкуванню.

Більшість фахівців упевнені – початок відносин між статями – довіру і турбота один про одного. Без цього будь-який зв’язок може виявитися захопленням, ранівшім обох партнерів.

На те, як буде тривати відносини, впливає багато факторів. Серед них:

 • вік;
 • стадія;
 • Досвід в любовних відносинах, розчарування в минулому партнерці, минулий шлюб, розлучення, розставання, яким чоловіком він був, пережита зрада;
 • Боязнь полюбити знову;
 • темперамент;
 • Страх, що його відкинутий;
 • Те, чого він віддає перевагу – пристрасті, безрозсудності або внутрішнього світу;
 • Влюблива він за своєю природою.

Закоханість і особливості віку

Залежно від віку, поведінка закоханого чоловіка значно відрізняється:

 1. Підліток (до 20 років). У підлітковому віці закоханість виникає набагато частіше. Молоді юнаки не надають особливого значення емоційної прихильності, оскільки їм бракує знань і досвіду. Вони проявляють ініціативу, в разі відмови поводяться по-різному: або відразу ж перемикаються, або зациклюються на об’єкті закоханості і надовго відмовляються від відносин. Підліткова закоханість рідко переходить у серйозні стосунки.
 2. фото 1399Хлопець (20-30 років). Повзрослевший юнак вчиться оцінювати і враховувати поведінку дівчини. Більшість хлопців у цьому віці ще не готові до серйозних стосунків, закоханість швидко проходить, як тільки дівчина відповідає взаємністю або пропадає з поля зору. Тому про сталість, серйозність намірів і поведінки говорить ще рано.
 3. Дорослий (30-45 років). Для дорослого чоловіка головною метою стає створення сім’ї, тому з сподобалася жінкою він намагається якомога швидше розвинути відносини. Віддає перевагу консервативні методи залицяння: запрошує на побачення, дарує невеликі подарунки, від дівчини очікує націленості на серйозні відносини.
 4. Зрілий чоловік (45 років і старше). У цьому віці чоловік точно знає, як подати себе, щоб привернути увагу жінки. Він веде себе впевнено, але йому може не вистачати можливості оцінити реакцію. Звикнувши до одним паттернам поведінки, він може помилково трактувати відповідь, відреагувати на помилковий сигнал. Якщо жінка відповідає взаємністю, закоханість зрілого чоловіка швидко переходить в стабільнішу фазу відносин.

Дорослішання і досвід відносин допомагає чоловікові вибудувати правильну лінію поведінки з сподобалася жінкою.

висновок

У поведінці закоханого чоловіка виявляється щось, що відрізняє його від просто доброзичливого ставлення або бажання сексу. Його можуть видавати жести, міміка, мова, пози.

Ніжність, турбота, щирий інтерес, готовність жертвувати собою заради коханої може сказати і означати набагато більше, ніж гучні слова, букети, запрошення на концерти.

Допомога фахівця

Дівчині завжди важко зрозуміти, чи дійсно вона подобається чоловікові, адже мислення і поведінку абсолютно різні і провести паралелі не представляється можливим. У короткому відео-ролику психолог виділить основні ознаки закоханості сильної половини людства і дасть пояснення до кожного з них.

Related posts

Leave a Comment