Відносини Романтика

Мабуть, це найгірше, що є в знайомствах в інтернеті

думка, яка тут прозвучала, не нова. Вона якісно перероблена і «вистраждана» багатьма людьми. Тому, у тих, хто тільки ступає на цю доріжку, є можливість бути попередженим.

Отже, уявімо молодого чоловіка, який активно користується Тиндером. Він точно вільний. Хоче він відносин? Ну, скажімо так, він буде не проти, якщо добереться хороша партія.

У нього немає проблем з фотографіями в профілі, з описом і іншими штуками. Найбільша проблема для такого користувача(без різниці, якої він статі або віку): ілюзія того, що він може зустріти щось краще, не розібравшись навіть у наявних ресурсах. Ось цей молодий чоловік постійно гортає профілі красунь, ставить лайки, отримує взаємні симпатії і має вже близько 10 розпочатих чатів з непоганими дівчатами.

Але він продовжує наполегливо гортати анкети далі. «А раптом там буде ще краще? Раптом я пропущу щось вартісне» – такі думки постійно крутяться у людей, які користуються Тиндером. При всьому цьому втрачається величезна купа добротних анкет дівчат, з якими у нього вже збіг.

Чому б не зупинитися і не познайомитися з кимось із них? Хм…

ну не хочеться втрачати час, раптом я щось упускаю вартісне. Потім відбувається повне розчарування, так як очікування зустріти богиню абсолютно не виправдані. Енергії і бажання на спілкування з тими, гарненькими дівчатами, немає.

Навіть якщо вони і проявили ініціативу і почали розмову самі, на побачення кликати нікого не хочеться. Тому що тупо лінь. В житті ж немає такого.

Адже якщо чоловік зустріне на вулиці симпатичну дівчину, яка так і буде посилати знаки уваги в його бік, він не пройде мимо з думкою «пф, далі я можу зустріти ще більш класну дівчину». Ні, такого немає, цієї ілюзії вибору в реальності не існує. І діє вона дуже і дуже ефективно.

Ти буквально з перших використань розумієш, що вже не можеш зупинитися, і гортаєш, гортаєш, гортаєш. А десь у надрах розпочатих листувань є людина, яка досить з тобою сумісний, щоб зробити тебе щасливим. Ви згодні з цією думкою, чи ні? Поділіться своєю думкою в коментарях.
?

Related posts

Leave a Comment