Психологія

Як поводяться чоловіки? (Відео)

За статистикою 75% подружніх пар розпадаються ще в перші 5 років шлюбу. Колишнє подружжя скаржаться на втрату інтересу і поваги один до одного. Цього можна уникнути, якщо знати, як правильно вести себе з чоловіком на етапі знайомства, під час цукерково-букетного періоду і при близькому спілкуванні. Психологи впевнені, що для побудови гармонійних відносин, щоб обранець завжди помічав жінку, їй потрібно правильно поводитися, озвучувати йому свої прохання і вміти дякувати.

Як себе вести, щоб чоловік боявся втратити?

Щоб стосунки чоловіка і жінки були тривалими і обом приносили задоволення, звернемося до психології: як вести себе з чоловіком. Деякі дівчата думають, що вінцем відносин стає укладення шлюбу. Це оману. Дівчата, навіть якщо це щастя трапилося, розслаблятися рано.

На генному рівні кожен чоловік – це мисливець. Ось пташка спіймана, посаджена в клітку, він їй насолоджується. Але проходить час, і наш мисливець починає нудьгувати: йому хочеться нову пташку. Що робити, щоб чоловік боявся вас втратити, тут є свої хитрощі.

То яку жінку чоловік боїться втратити? З одного боку, доведеться тримати свого улюбленого в тонусі, включити стерву, щоб не було думок, що тепер він ваш повелитель, а з іншого боку, потрібно огорнути його увагою і теплотою, щоб він потребував у вашій присутності. Поєднання в собі двох протилежностей покаже, наскільки розвинена у вас жіноча мудрість.

Як поводиться в ліжку люблячий чоловік

Один з найбільш наочно демонструють почуття чоловіка моментів – це те, як він поводиться при інтимній близькості. Секс є одним з визначальних чинників у будь-яких відносинах, так як він дозволяє коханим бути максимально близькими один до одного. Люблячий чоловік при близькості думає про почуття своєї партнерки. Для нього дійсно важливо зробити приємність, тому він буде прагнути до цього всіма доступними методами.

 • Для люблячого чоловіка дуже важливі ці відносини. Він уникає зв’язків на стороні, плекає і оберігає свою жінку. Це проявляється і на фізичному рівні під час інтимної близькості.
 • Як поводиться люблячий чоловік в сексі? Для нього важливі бажання жінки в ліжку, він прислухається до її перевагам. У разі необхідності люблячий чоловік здатний дати партнерці час, щоб морально підготуватися і звикнути, перш ніж виявляти ініціативу.
 • Прагнення зробити все на вищому рівні і повна віддача процесу природні як для звичайної, так і для інтимного життя. Між коханими встановлюється повна довіра.
 • Після ліжку молода людина зберігає інтерес до коханої, готовий вислухати її, провести разом час. У нього не з’являються термінові невідкладні справи або сильна втома.

Зовнішній вигляд – тіло і здоров’я

Їж натуральну і різноманітну їжу. 5-6 раз в день, невеликими порціями. Трохи протеїну в кожній порції / закусці. Уникай почуття голоду. Їж жири, що містяться в м’ясі і горіхах. Поменше алкоголю і наркотиків.

3 рази на тиждень роби тренування для тіла з повною викладкою . Піднімай вантажі, і стережися травм. Виконуй складні вправи, що вимагають рівноваги і координації.

Уникай стресу і добре висипайся.

Як поводиться люблячий чоловік: психологія стосунків

Як поводиться люблячий чоловік

Красиві букети, компліменти і дорогі презенти вважаються ознакою наявності почуттів у сильної половини. Але ж кожен показує тільки свої найкращі якості в перші дні спілкування. Не варто забувати, що не кожна людина володіє тим рівнем матеріального достатку, при якому відправляє наречену в дорогі круїзи або дарує їй елітну нерухомість. Щоб розібратися, як поводиться чоловік, люблячий жінку, слід врахувати ще безліч факторів.

Якщо з моменту знайомства минуло кілька днів, не варто поспішати з висновками. Але на етапі тривалих відносин про ніжні почуття розкажуть наступні фактори:

 • Він приділяє вам увагу.

Партнер, який відчуває симпатію і прихильність, прагне проводити разом більше часу. Але лише на першому етапі розвитку відносин. Далі слід момент природного відсторонення, бажання свободи. За якими ознаками можна визначити, кинув він вас або просто потребує особистому просторі? Як поводиться люблячий чоловік? Якщо він дійсно закоханий, то продовжить проявляти інтерес до вашого життя і надавати всіляку допомогу. Ви не зможете відчувати самотність, він просто не дозволить цьому статися, проявивши увагу.

 • Він бачить в вас лише хороше.

Це прояв можна віднести до самої вірної характеристиці щирих почуттів. Люблячий хлопець поводиться таким чином лише за наявності реальної закоханості. Жінки в подібній ситуації надходять аналогічно. Любов змушує бачити в партнері лише хороше.

 • Він готовий на все заради вас.

Нерідко любляча людина здатна терпіти обмеження заради своєї половини. В першу чергу, він поводиться як турботливий і уважний чоловік, який може навіть пожертвувати чимось при необхідності. Не варто перегинати палицю – ви можете попросити його сходити з вами на романтичну комедію або скасувати посиденьки в спортивному пабі, щоб зустрітися. Але вимагати від нього відмовитися від сформованого кола спілкування ви не маєте права. Закоханий чоловік готовий піти на поступки заради коханої, саме так він себе і веде.

Як поводиться люблячий чоловік

 • Він веде себе як чоловік.

Люблячий хлопець поводиться, як і належить сильній половині людства – підтримує вас, оберігає, захищає, виконує роль добувача. Почуття закоханості стимулює партнера проявляти всі кращі якості, які у нього є.

 • Він тішить вас різними приємними дрібницями.

Люблячий чоловік прагне приносити своєю улюбленою радість. Такі приємні дрібниці, як шоколадка в сумочці, сніданок у ліжко або квіти на робочому столі цілком природні в період залицянь. Не варто обманюватися, думаючи, що це буде тривати вічно. Згодом, коли відносини перейдуть на наступний, більш серйозний етап, партнер стане проявляти любов іншими способами: допомагаючи в побутових питаннях або обіймаючи уві сні. Вимагати від нього постійних подарунків нерозумно і неправильно.

 • Він не цікавиться іншими жінками.

Люблячий чоловік перестає помічати інших дівчат. Для нього існуєте тільки ви в якості об’єкта любові. Звичайно ж, він зауважує інших людей, але поводиться з ними зовсім звичайно.

 • Він підходить миритися.

Люблячий партнер буде прагнути до примирення після будь-якого конфлікту. Абсолютно завжди, без винятків! Йому не прийде в голову маніпулювати вами, змушуючи вибачитися першої. Так поводиться люблячий чоловік. Але зловживати цим не слід, іноді необхідно йти назустріч першій, щоб зберегти відносини і показати, що партнер вам не байдужий.

Як поводиться люблячий чоловік

 • Він вислуховує вас.

Закоханий чоловік не здатний не враховувати вашу точку зору. Навіть коли ви по-різному думаєте про щось, він завжди готовий вислухати вашу думку. Тривалість шлюбу – не перешкода для подібної відкритості. Ось як поводиться люблячий одружений чоловік.

 • Він шанобливо ставиться до особистого простору.

Люблячий чоловік поводиться делікатно, не нав’язується і не вторгається в особистий простір своєї жінки. Він просто злякається виявитися непотрібним, тому утримається від втручання в особисте життя улюбленої.

 • Він не намагається змінити пріоритети жінки.

Люблячий чоловік завжди ставиться з повагою до думок своєї другої половинки, тому не стане висловлюватися про щось важливе, якщо його не запитали.

 • Він будує плани на спільне майбутнє.

Займенник «ми» міцно входить в його мова. Фрази «ми поїдемо», «ми плануємо», «ми хочемо» абсолютно природні для люблячого чоловіка. І він не представляє своє майбутнє без коханої. Тому, якщо ваш партнер поводиться подібним чином, вітаємо – він точно в вас закоханий.

 • Він готовий поділитися з вами сокровенним.

Кожен чоловік прагне тримати потаємні думки при собі, не озвучуючи їх оточуючим. Це обумовлено особливостями психіки сильної половини людства. І якщо ви помічаєте, що ваш коханий поводиться відкрито, довіряючи вам щось сокровенне, це ознака абсолютного довіри до коханої жінки.

Як поводиться люблячий чоловік

 • Він виправдовує вас і захищає.

Люблячий чоловік завжди придумає пояснення для вашої поведінки. Ви закотили скандал? Значить, у вас був невдалий день. Відмовляєте в близькості? Напевно, ви дуже втомилися. Чи не наводите вдома порядок? Вам потрібно його допомогу. Прагне зробити свою жінку щасливою – ось як поводиться люблячий чоловік.

 • Він відчуває себе тоскно без вас.

Звичайно, це не означає, що він стане добу безперервно дзвонити вам, писати смс або повідомлення в соціальних мережах. Але він буде відчувати себе набагато краще і комфортніше у вашій компанії. Тому, коли видасться вільна хвилина, люблячий чоловік проведе її з вами.

 • Він готовий познайомити вас з друзями, родичами.

Як поводиться люблячий чоловік? Він прагне показати свої почуття всім оточуючим. І якщо він знайомить вас зі своїми друзями і рідними, ви можете бути спокійні – вас люблять і з вами хочуть проводити дозвілля разом.

 • Він хоче сподобатися вашим друзям і близьким.

Для нього дуже важливо, щоб ваш коло спілкування прийняв його. Люблячий чоловік розуміє, наскільки ви прислухаєтеся до думки близьких людей, тому зробить все, щоб сподобатися цим людям і зміцнити ваш союз.

Як поводиться люблячий чоловік

Відео по темі:

Як правильно поводитися, щоб чоловік виявляв чоловічі якості?

Як правильно поводитися з чоловіком, допоможе зрозуміти психологія чоловіки. Використовуйте цей козир.

Є перекіс відносин, який їх може зруйнувати. Це, коли жінка покладає на себе багато обов’язків. До таких особам відносять занадто впевнених у собі жінок. Не забувайте, дами, що ви слабка стать. Підіграйте своєму партнерові, що ви не можете без його участі впоратися з тією чи іншою проблемою. І неважливо, що ви можете самостійно замінити пробите колесо або вкрутити лампочку. Довірте це свого обранця, обов’язково подякувавши йому за допомогу. І взагалі, чоловіків, як маленьких дітей, потрібно частіше хвалити. Знову ж без крайнощів, щоб не виросла корона, і він не загордився себе незамінним.

Будьте терпимі до її слабкостей, не забувайте підкреслювати його гідності (пам’ятаємо про золоту середину). Якщо ви зробите все правильно, ваш чоловік буде окрилений тим, що ви пишаєтеся ним і потребуєте в ньому, як у сильному плечі.

Зовнішній вигляд – стиль

Завжди будь охайним і бездоганним. Завжди приємно пахни. Одягайся в стилі, що виділяє тебе з натовпу. Одяг повинен бути «на грані». Підсилюй ефект за допомогою аксесуарів. Купуючи одяг, думай про власний стиль, а не про нинішній моді.

Секрети залучення чоловіків на першому побаченні

У жіночих журналах часто можна прочитати рекомендації про те, як познайомитися з чоловіком і вести себе, щоб він звернув увагу на дівчину. У реальному житті, слідуючи подібних порад, пані починають усвідомлювати, що насправді все набагато складніше. Будь-які правила обмежують жінку, від чого виникає напруженість.

Які 12 секретних слів – які можуть швидко закохати чоловіка?

У чому секрет цих слів? Тисни кнопку і дивися відео до кінця.

Замість того щоб вести себе природно, представниця прекрасної статі розмірковує про те, як правильно сісти, щоб виглядати сексуально, або що сказати для підтримки бесіди. Прислухаючись до порад психологів, діяти потрібно з точністю до навпаки – бути природною, емоційної, не намагаючись передбачати реакцію співрозмовника.

Як вести себе з чоловіком-Скорпіоном, щоб зацікавити і закохати його в себе?

Як вести себе з чоловіком-Скорпіоном, щоб зацікавити і закохати його в себе?

1.1

Як прив’язати до себе чоловіка на все життя?

Як вести себе з чоловіком-Левом, щоб завоювати і утримати його

Як вести себе з чоловіком-Левом, щоб завоювати і утримати його

1.2

Дивись відео:

Щоб викликати інтерес у чоловіка на першому знайомстві, потрібно дотримуватися наступних базовим принципам:

 • Чи не розглядати молоду людину в якості потенційного чоловіка з перших хвилин знайомства.
 • Чи не ідеалізувати чоловіка. Він не Бог, а звичайна людина, зі своїми страхами і недоліками.
 • Чи не висловлювати невдоволення. Претензії на першій зустрічі виглядають безглуздо.
 • Чи не згадувати минуле. Розповідаючи про себе, потрібно говорити тільки про сьогодення.
 • Чи не говорити про проблеми. Не можна звалювати на плечі обранця проблеми, пов’язані з роботою або скаржитися на колишнього чоловіка. Скарги відлякують успішних чоловіків.
 • Бути відкритою. Не потрібно боятися відразу позначити свої наміри, розповісти про бажання побудувати серйозні стосунки.
 • Якщо щось не подобається, озвучити це відразу. Не можна забувати про себе, бажаючи догодити іншому. Щоб уникнути образ спочатку озвучують, що конкретно неприємно, а потім вказують причину. Варто говорити про дії людини, але не давати йому характеристику.
 • Цікавитися подальшими планами співрозмовника. У людини, налаштованого серйозно, жіноча відкритість викличе непідробний інтерес.
 • Бути легкої в спілкуванні. Посмішка і доречний жарт додадуть бесіді невимушеності.

Закінчити побачення слід трохи раніше. У знайомого повинно створюватися відчуття недомовленості. Тоді він знову захоче зустрітися.

Кожен чоловік хоче бачити поруч із собою жіночну дівчину. Щоб привернути увагу вподобаного представника чоловічої статі, не обов’язково надягати коротке плаття з відкритим декольте.

Психологи рекомендують дотримуватися в одязі помірність і вести себе гідно. Не слід дивитися на чоловіка оцінюючим поглядом. Постава дівчини повинна бути рівною. Поспіх і швидка хода псують перше враження про жінку. Розмовляти потрібно ввічливо, не використовуючи жаргонних слів.

Варто пам’ятати, що вже на першому побаченні поведінка дівчини має позначити в ній ненав’язливу і впевнену в собі особистість. Тоді співрозмовник зрозуміє, що для продовження спілкування буде потрібно докласти зусиль.

Як вести себе з чоловіком-Раком, щоб він закохався?

Як вести себе з чоловіком-Раком, щоб він закохався?

Головне в чоловікові, що цінують жінки

Увагу до себе і турбота

Якщо ви хочете, щоб жінка цінувала вас, то будьте до неї уважні – це найпростіший «рецепт». Для будь-якої представниці прекрасної статі важливо, щоб поруч була людина, на якого їй можна буде покластися, до якого можна звернутися за допомогою. Втім, ще більше жінка цінує, коли їй не потрібно просити про підтримку, тому що чоловік сам її непомітно робить, не чекаючи прохань. Якщо в житті дівчини з’являється така людина, яка стає для неї опорою, то з часом вона починає цінувати його все більше, побоюючись втратити.

Впевненість в собі

Завжди будь задоволений собою. Нехай ніщо не заважає твоїй впевненості. Пам’ятай успіхи і забувай помилки після того, як навчився на них.

Стався до успіхів, як до результату дії твоєї особистості і частини системи дій, частини твоєї моделі – а не як до результату хорошого дня. Стався до провалів як до тимчасового впливу невдалого дня.

Чи не занадто аналізуй ситуацію в пошуку відповідей на всі питання. Ніколи не думай про своє суспільне, майновий, фінансовий стан. Припини думати, що дівчата – щось фундаментально цінне. Зрозумій, що ти будеш щасливий незважаючи ні на що. Припини ставитися до дівчат як до потенційних подружкам. Дивись на них як на джерело розваг, веселощів і збудження.

Що люблять дівчата в хлопцях найбільше

Починаючи зустрічатися з хлопцем, найчастіше дівчина чекає від нього прояву ініціативи і романтичних почуттів. Тобто, якщо молода людина буде активний у відносинах, то, найімовірніше, кохана буде вважати його ідеальним партнером.

Як же на ділі виглядає ця горезвісна «активність у відносинах», якої поведінки чекає дівчина. По-перше, хлопцеві не варто забувати про маленьких і великих романтичних сюрпризи, особливо на початкових етапах роману. Напевно, вашу кохану не залишать байдужою такі знаки уваги, як букети квітів, м’які іграшки, шоколадні цукерки, тістечка, поїздки в інші міста і навіть країни. Звичайно ж, якщо дівчина по-справжньому закохана, то вона постарається не менш активно радувати партнера у відповідь.

Швидше за все, відношення не будуть складатися гармонійно, якщо у хлопця не буде ніякого прагнення порадувати або здивувати обраницю. Деякі молоді люди проявляють певну ступінь активності до першого сексу з дівчиною, після чого зустрічі стають одноманітними. Як правило, такі відносини досить швидко «згасають» або ж партнерка починає збирати в собі роздратування, будучи незадоволеною таким станом справ. Втім, друге розвиток «сценарію» також чи не обернеться нічим хорошим.

Афірмації для впевненості в собі чоловікові

Промовляй афірмації з почуттям. Вимовляй їх впевненим самцового голосом. Кілька прикладів:

«Я альфа і самець! У мене низький голос і я досконалий! Я впевнений і позитивний! »

«Чому всі дівчата без розуму від мене? Чому я такий харизматичний, привабливий і чарівний? Чому я настільки впевнений і непохитний? Чому я першокласний коханець? »

«Всі дівчата хочуть, і я той, кого вони хочуть і хто їм потрібен!»

«Господь прорахувався, коли створив мене! Стільці кінчають, коли я сиджу на них! Я найпотужніший у всесвіті магніт для теплих вологих кицьок! »

Позитивне мислення

Створи в голові ясний, детальний і живий образ того, що ти хочеш в житті . Відчуй всі ті почуття, які прийдуть коли ти досягнеш своєї мети. Станови цю картинку і відчувай ці почуття як можна частіше.

Виключіть негативні думки зі своєї системи. Виключіть джерела негативу з твого життя (новини, серіали, негативні друзі, ТФНскіе пісні, негативні статті, і т.д.) Дозволь переважати позитивним думкам, почуттям і образам. Будь веселим, увереннним і позитивним – незважаючи ні на що.

Як розвинути в собі хороші чоловічі риси характеру

Напевно кожному представнику чоловічої статі було б приємно дізнатися, що про нього говорять: «Ось він – справжній чоловік»! До слова, при належному старанні, такої похвали домогтися цілком можливо. Що для цього потрібно робити і як себе вести? Як розвинути в собі чоловічі якості?

Сміливість. Якщо ви вважаєте себе скромною людиною, який «губиться» в деяких ситуаціях, вам слід розвинути в собі такі якості, як сміливість і завзятість. Це можна зробити, почавши заняття такими видами спорту, як стрільба з лука, контактна боротьба, стрибки з тарзанки, катання на гірських лижах тощо.

Лаконічність. Багатьох жінок дратує, коли чоловік занадто багато говорить, та ще й не по справі. Звичайно, компліменти і захоплюючі історії подобається слухати багатьом дамам, однак, коли про чоловіка кажуть, що у нього «рот не закривається» – це не дуже добре. Важливо бути комунікабельною людиною, але і в цьому необхідна міра. Намагайтеся не базікати без діла, а якщо обіцяєте щось, то нехай це будуть не слова для підтримки розмови, а початком конкретних дій.

Гідність. У будь-якій ситуації чоловікові слід поводитися гідно, і особливо в спілкуванні з жінкою. Недозволено ображати жінку, нецензурно виражатися в її присутності, і вже тим більше піднімати на неї руку. Якщо ви відчуваєте, що якась особа свідомо виводить вас із себе – просто припиніть з нею діалог, сказавши, що не бажаєте продовжувати подібну розмову, і знайдіть спосіб самоусунутися – це буде достойним, ніж влаштовувати «бабські розборки».

Супплікація

Не роби чогось тільки щоб сподобатися іншим людям.

Ніколи не будь «милим хлопцем». Ніколи не прогинайся під інших.

Винагороджується – ніколи не віддавай просто так (речі, допомога / послуга, увагу, час). Ніколи не роби щось на умовах інших – диктуй свої.

Ніколи не намагайся вразити (хвалитися, розповідати розумні / цікаві / класні розповіді, перегравати, говорити про друзів / колишніх дівчат / своїх речах і т.д.)

Скільки повинен заробляти нормальний чоловік

У кожної жінки є власне уявлення з цього приводу. Звичайно, немає сумнівів в тому, що чоловік повинен прагнути забезпечити свою сім’ю комфортним житлом (своїм або знімним), хорошим харчуванням. Це необхідний мінімум. Втім, не кожна жінка готова задовольнятися лише цим. Хтось вважає, що чоловікові слід щороку, а то сезон, забезпечувати свою сім’ю поїздками на курорт. Деяким жінкам необхідно, щоб обранець регулярно забезпечував якесь щомісячне утримання.

Як би там не було, всі ці нюанси слід обговорити з коханою спочатку, щоб не було непорозумінь. У будь-якому випадку, чоловікові неприпустимо на постійній основі жити за рахунок жінки, якщо у нього виникли фінансові труднощі. Деякі чоловіки можуть місяцями сидіти вдома, не приносячи ніякого доходу, в очікуванні «гарного робочого місця», не розуміючи, який стрес наносять цим всієї сім’ї, особливо якщо не було ніяких грошових коштів в запасі. Намагайтеся мати фінансову “подушку безпеки”, і сподіватися на фінансову підтримку обраниці лише в найважчих ситуаціях.

залежність

Чи не показуй занадто рано свій інтерес.

Ніколи не йди за нею і ніколи не чекай її без поважної причини. Якщо вона піде, відчувай себе ОК. Демонструй готовність піти. Не намагайся аналізувати її. Припини турбуватися про її зацікавленості в тобі. Прийми як факт те, що дівчата непередбачувані. Залишайся спокійним і увереннним коли дівчата витворяють дивні речі, для того, щоб управляти їх емоціями.

Завжди виглядай так, ніби тільки що у тебе був чудовий секс – трохи втомлений, волосся злегка в безладді, байдужий, самовпевнений, що не потребує в чому-небудь, як-ніби у тебе є важливіші справи.

Чи не ховай свою сексуальність через острах що будеш знехтуваний. Грай на ній, коли ти збуджений, і ніколи не дозволяй наслідків впливати на твій настрій негативно.

Нехай тебе не хвилює думка оточуючих, показуй це.

Мова тіла

Чи не нахиляйся вперед. Чи не повертайся до неї повністю занадто рано – показуй їй свою спину більше ніж вона тобі свою. Не будь весь час до неї лицем до лиця і не приділяй її всю свою увагу.

Життєва позиція

Я – приз – ніяка дівчина не краще і не цінніше ніж я!

Це – інші приходять в – не навпаки.

Дівчата без розуму від мене, вони мене переслідують – мені потрібен захист!

Я фантастичний коханець.

Я на 100% задоволений собою.

основа

Будь 100% самцем весь час.

Завжди пануй і контролюй. Бери контроль в свої руки – будь лідером – босом . Все роби вагомо, владно.

Наказуй – ніколи не проси. Ніколи не шукай схвалення.

Показовий, що твоє повагу до неї обмежено і що ти не підкоряєшся соціальним нормам / правилам (кричи їй у вухо, шуми, голосно смійся і співай, смикай її за волосся, щипати її попку, хапай її і кусай шию, кричи про пердежа і траханье в попу, смійся і допускай, що ти нікчема і т.д.)

Ніколи не показуй свою м’яку емоційну сторону. Чи не показуй інтересу до її думок і почуттів.

тональність

Говори в домінуючому тоні. Говори повільно, низько, ритмічно, чітко і спокійно, так, ніби ти нікуди не поспішаєш, і у тебе все під контролем. Розмовляй голосом, яким пілоти літаків говорять з пасажирами. Роби паузи, що створюють очікування, передчуття перед самою суттю, самої «сіллю» розповіді; також роби паузи там, де підкреслюєш суть жестами і багатозначними контактами очей.

Мова тіла

Раскін широко і заповни якомога більше простору, коли стоїш, сидиш і йдеш.

Рухайся гранично неспішно і спокійно. Іди по кімнаті, як король, що прямує до трону. Кожен рух, включаючи рухи головою і очима, має бути неквапливим і хвилюючим.

Рідко міняй об’єкт уваги. Ігноруй всіх і все, що не заслуговує уваги боса.

кінестетика

Чіпай її впевнено – ніколи не роби цього з сумнівом, обережно або так, ніби пробуєш щось.

Звертайся з нею як з лялькою – хапай її і контролюй її руху. Тримай її і веди її – міняй напрямки, швидкість і т.д. так, ніби ти здійснюєш ручне управління нею. Говори їй що і як робити, поки ти її тримаєш і показуєш їй руху. Піднімай її і кружляйся з нею, цілуючи та обіймаючи. Допомагай їй одягати і знімати одяг. Піднімай і терпи її через перешкоди.

Життєва позиція

Я – бос, і все під моїм повним контролем. Я володію тим хлопцем, який володіє цим місцем. Я Зевс, і мій обов’язок, як бога, трахать німф!

Головні дійові особи чоловічої статі у фільмах і романах володіють тими рисами, про які так мріють багато дівчат. Ці риси:

враження

Сильний, м’язистий, крутий, жорсткий, великі руки, впливовий, альфа, домінуючий, здатний захистити, самцового, впевнений, з силою волі, рішучий, неприручений, складний характер, легко піддається змінам в настрої, потайний, небезпечний, таємничий, неприборканий, грубуватий , диявольська, дикий.

особистість

Чесність, індивідуальність, почуття власної гідності, благородство, почуття гумору, самоіронія, чарівний, харизматичний, грайливий, пристрасний, добре цілується, дикий коханець.

приховані якості

Слабкість (слабке місце), образа, недоліки, відкритість пізнанню й розвитку, дбайливість, уважний, ніжний (секрет в тому, що він робить все можливе, щоб приховати ці якості).

Включаючи в ритм

Будь розслабленим, безтурботним і спокійним. Відчуваю себе надійно, безпечно і впевнено. Відчуваю себе весело і добре. Довіряй собі. Швидко відкрий кілька дівчат (правило 3х секунд) перед тим, як робити щось ще.

Не будь пасивним. Не стій стовпом, спостерігаючи за тим, що відбувається.

‘Відпусти себе’ і віддай всього себе дії. Включайся, роби щось, будь частиною дії, віддайся музиці, рухайся / ходи всюди, будь попереду, випереджай всіх, махай людям і розмовляй з ними, і т.д.

Чи не занурюйся в роздуми

Сконцентруйся на своїх почуттях. Нехай твої почуття розпалюються музикою або ще чимось, що відбувається навколо. Уникай глибоких роздумів – не аналізує – відключи внутрішній діалог. Забудь про своє суспільне, майновий, фінансовий стан, про свої проекти, про плани на день. Уникай дзеркал, годинників та інших «тригерів думок».

Контакт очей

Контакт очей повинен бути впевненим, багатозначним і стійким – не соромливість, питальним, які аналізують, лякливим, коротким, вимолювати або розчарованим.

Особа

Використовуй потішні, дуже награні виразу обличчя для підкреслення і резонирования. Приклади: Щеня – надмірно сумне обличчя з величезними очима. Гідність – повертай голову в бік і дивись вперед, назустріч горизонту, з низько опущеними століттями і прямий шиєю. (Вишукувати нові типи виразів серед своїх друзів, у фільмах і мультфільмах).

мова

Багато не говори. Чи не занадто старайся підтримати розмову – не намагайся заповнити паузи. Не будь занадто захоплений і зацікавлений в тому, що вона говорить. Чи не старайся запам’ятати занадто багато з того, що вона говорить. Не відповідай надто швидко. Не розповідай про себе, поки вона не попросить. Уникай тим бесіди, що стимулюють думки, наприклад: питання, проблеми, плани, логіка, пояснення, аналіз, поради, напад / захист в суперечці, захоплена, цікава, аналітична, теоретична, професійна тема. Завжди нагнітати позитивні емоції – ніколи не затримуйся на негативних.

Не говори без субкоммунікаціі – підтекст / приховані повідомлення, мова тіла, вираз обличчя і багатозначний контакт очей.

основа

Будь в хорошій фізичній формі!

Будь охайним / бездоганним!

Будь призом!

Будь чоловіком!

Будь постійно в впевненому стані!

Будь сексуальний!

сексуальне стан

Будь в сексуальному стані. Показовий його наступним чином: Грай з чим-небудь в руках. Поправляй волосся / одяг. Торкайся свого обличчя, шиї і тіла. Все більше і більше повертайся до неї. Присувається ближче. Почни розслаблений мову тіла. Розслаблена усмішка. Опущені розслаблені повіки. Чуттєвий контакт очей. Голос схожий на шепіт. Облизуй верхню губу. Покусуй нижню. Дивись вниз, зробивши ‘сумні’ брови. Поглядом уважно і повільно вивчай її тіло. Дивись на губи. Відкривай рота при глибокому вдиху. Відкидає голову назад, показуючи сонну артерію. Важке переривчастий подих.

відкривання

Життєва позиція і мову тіла повинні бути на 100% чоловічими і 100% призовими.

Чи не підходь занадто відкрито – заговорюй з нею, коли проходиш повз, або коли ти повернений в іншому напрямку, або під час розмови з іншими.

Негхіть її, якщо вона не показує інтересу і наснаги.

загравання

Будь зухвалим, нахабним, нахабним.

Піддражнювати її, говори, що вона хоче тебе, що ви не можете бути парою, що ти – не її тип, що їй слід спокушати іншого хлопця, і т.д.

Підколювати її грайливо у відповідь на все, що вона говорить або робить.

Прикинься, ніби шукаєш ввічливий спосіб покинути її. Говори, що вона спокушає тебе, і благай її зупинитися.

Вмикай в розмову приховані сексуальні повідомлення (підтекст) – використовуй безліч символічних слів: волога, мокра, цівка, насос, теплий, відчинити, росте, великий, встає, гнучкий, твердий, прихований, таємний, приємний, ззаду, всередині, глибше, ковзати , проникати, екстаз, захоплення, несамовитість, блаженство, кінчати, лизати, смоктати, мова, рот, пригода, почуття, ритм, хвиля, фантазія, дикий, неприборканий, неприручений, інтенсивний.

Дивись на неї так, ніби вона сказала щось брудне. Перефразовує все, що вона говорить, в сексуальному контексті і говори їй, що вона пустотлива дівчисько.

інтрига

Будь таємничим – не говори все відразу – вказуй і розповідай про речі натяками. Натякай про таємниці і двозначних значеннях через мову тіла, вираз обличчя і підтекст. Пропонуй їй вгадати. Давай очевидні абсурдні відповіді.

Збивайся, переривається, або міняй тему рівно перед тим, як дійти до суті.

Розділяй увагу якщо у неї спадає інтерес. Дивись і розмовляй з іншими дівчатами. Відвертайся від неї. Сходи в туалет. Глибоко про щось задумайся. Озирайся навколо.

перевірки

Сфокусуйся на моделі призу і чоловіки, якщо вона намагається сама стати призом або знизити твою домінантність.

Нісенітниця начебто прохань, команд, скарг, маніпуляцій, заперечення, логічних запитань і загроз повинні бути зустрінуті шоу, атракціоном (зухвалий розгром / поддразніваніе, порка, лоскіт або повертання спиною / вигнання). Чи не зустрічай це прямими / чесними відповідями, розладом, проявом тяжкого становища або пошуком взаєморозуміння.

Якщо вона скаржиться на тебе, погодься і запитай, якщо це правда, то чому ти її так порушуєш.

Рапорт (взаєморозуміння)

Ніколи не шукай рапорту. Коли вона шукає раппорт, дай їй трохи, але не настільки, щоб її запит був задоволений. Потім повернися до залучення. Не намагайся створити довіру, комфорт і відчуття безпеки. Не намагайся бути податливим і тактовним. Не намагайся бути її другом.

Уникай рапорту, який називають жіночним, дружнім, турботливим, тактовним або тим, що відбувається через невпевненість в собі.

Рапорт – кинестетика

Будь чоловіком, використовуючи імпульсивний і впевнений стиль печерної людини.

Розтираю, а не стискай або щипати. Використовуй неквапливі, розмірені рухи. Торкайся до неї близько до ерогенних зон і відступай.

Чіпай себе її руками.

Зменшуй кинестетику після її збільшення.

Рапорт – секс

Придумай невинну причину, по якій ви повинні поїхати разом до неї або до тебе додому. Потім візьми контроль в свої руки і нехай це станеться.

Якщо теми для розмови вичерпалися, подивися в її очі і нічого не говори.

Повільно обнюхати її шию від плеча до лінії волосся. «Мммммм!» Повтори це ще раз, поступово переходячи до поцілунків і покусування. Продовжуй рухатися вгору, ніжно Покусай мочку вуха і рухайся далі вздовж підборіддя до її рота. Потім візьми її голову і поцілунок її в стилі печерного людини. Знову відступи, і т.д. Продовжуй рухатися таким чином – крок вперед, крок назад – поки вона не буде готова до сексу.

Нехай твоє сексуальне стан впливає на все, що ти робиш. Покажи їй, що у тебе дещо назріває. Зроби очевидним свою думку з цього приводу.

Будь чоловіком в ліжку.

 1. Я класний! Я – ПРИЗ! Я люблю себе!
 2. Я – самець. Беру коли хочу, кого хочу
 3. Це вона повинна платити за спілкування і секс зі мною
 4. Це я вирішую, чи бути сексу або відносинам. Немає помилок – є ОС!
 5. До красивим дівчатам рідко підходять
 6. Я тут і зараз. Я думаю, як запалити і приколотися. Треба ловити кайф, поки роки не пролетіли даремно. Я просто отримую задоволення. Я не думаю ні про що інше.
 7. Виклик приносить задоволення. На складних ситуаціях ти вчишся. Чим більше мене б’ють, тим міцніше мої кості!
 8. Мені пофіг, що подумають інші
 9. Їй потрібен секс більше (довше)
 10. Секс, мила, ти повинна ще заслужити?
 11. Все – результат моїх дій. Досвід визначає успішність. Жінка відчуває запах самця, у якого багато жінок.
 12. Я люблю експериментувати
 13. Я молодець, я дію виходячи з того, що знаю і вмію на даний момент. Я роблю краще, на що здатний, і я вчуся.
 14. У сексі я доставляю задоволення собі. Я отримую кайф, і це – головне. Жінка відчуває це і збуджується сильніше. Я роблю з нею те, що Я хочу, я наказую, вона моя рабиня.
 15. Все, що я роблю, в моїй відповідальності, я можу змусити працювати будь-яку ситуацію на мене. Не буває невигідних ситуацій, з усього можна отримати вигоду. Все це гра ….

залучення дівчата

Головне при спілкуванні з дівчиною – викликати у неї почуття. Ось деякі фрази, які викликають емоції при спілкуванні з дівчиною:

Просто скажи що-небудь!

 1. Я хочу поговорити з тобою прямо зараз – привіт, мене звуть xxx!
 2. Моє зле начало наказало поговорити з тобою!
 3. Мій невидимий друг наказав поговорити з тобою!
 4. Питання – моя футболка! Я знаю, що вона мені йде, але я турбуюся, можливо вона занадто сексуальна!
 5. Питання – ти ревнива? Якби я був твоїм хлопцем, я міг би і раніше пити каву з моєї колишньої раз в тиждень?

Комплімент / Негхіт

 1. Ой, які гарні волосся – вони справжні? (Смикаєш за волосся) Але вони зрушили!
 2. Ух ти … красиві очі … особливо правий!
 3. Хороші зубки – вони справжні?
 4. Красиві нігтики – вони справжні?
 5. Ух ти … я бачу ти стежиш за своєю фігурою … час від часу …
 6. Ти симпатична – ти б могла стати моделлю … якби була трохи вище … і трохи постройнее …
 7. Ти дуже сексуально виглядаєш ззаду!
 8. Гарне вбрання, ти його майже зносила!

Враження / міні колд рід

 1. Погана дівчинка!
 2. Неслухняна дівчинка!
 3. Ух ти … телиця!
 4. Від тебе одні неприємності! Мені не слід розмовляти з тобою!
 5. У тебе є щось містичне! Через тебе у мене дивне відчуття …
 6. Ти виглядаєш так, ніби щось приховуєш! Я не можу тобі довіряти!
 7. Ой, ти виглядаєш, ніби ти … маленький ангел!
 8. Ой, ти виглядаєш, немов ти … маленька принцеса!

Зухвалість, дискваліфікація

 1. Ого … ти майже так само сексуальна як я!
 2. У тебе такий щасливий вигляд – тільки що пукнула?
 3. Ой … ти така краса! Я хочу удочерити тебе!
 4. Ого … я чув ти хочеш побитися зі мною! Круто … після цього ми можемо зайнятися смачним примирливим сексом!
 5. Ой .. ти така симпатична ззаду – я просто зобов’язаний побачити інше! (Вона запитує, що ти думаєш) За шкалою від 1 до 10 …. вгадай!
 6. Я втратив свого плюшевого ведмедика (щеняча вираз обличчя) … ти будеш спати зі мною замість нього?
 7. Ой, ти така мила … але нам не бути разом – ми занадто однакові .. ми будемо сваритися і кидатися один в одного речами і потім у нас буде смачний примирливий секс по всій квартирі, ми знову посваримося, знову секс, сварка, секс, сварка секс … занадто драматично і напряжно для почуттів!
 8. Ой, ти така симпатична … я майже забув, що зараз не шукаю відносин!
 9. Ух ти … я б міг одружитися з такою як ти … але через тиждень я б розлучився і забрав усі гроші собі, а тобі залишив би тільки собаку.
 10. Ти багата? Мені потрібна багата подружка, яка допоможе створити хлопчачі групу – Хлопчики-Зайчики! Е-е … але мені ще потрібні віддані шанувальниці! Ти не схожа на прихильницю – давай ось вона буде моєю прихильницею, а ти будеш моїм менеджером! Точно!

Інший матеріал для залучення

Зухвалість, дискваліфікація, перехоплення фрейму

 1. Ой, я люблю тебе … як сестру!
 2. Ти хочеш обійняти і поцілувати мене, але я не дозволю!
 3. Ти так сильно хочеш мене, але ми не можемо ризикувати нашими прекрасними дружніми відносинами!
 4. Я тобі не пара – він симпатичніше – він підходить тобі – ви разом добре виглядаєте!
 5. Дай подивитися (береш її руку), дивись, лінія хорошої дівчинки дуже довга …. а подивися на цю довгу лінію поганих хлопців – нам ніколи не бути разом!
 6. Прокляття! Мене в яєчко вкусила отруйна змія – допоможи, висмокчіть отрута – швидше!
 7. Я можу поцілувати твій пупок зсередини?
 8. Дивись! (Вказує і тикаєш пальцем їй в пупок)
 9. (Штовхаєш її) Господи, ти так п’яна, що не можеш нормально йти!
 10. Ти намагаєшся не піддатися спокусі, але забудь про це – я неперевершений!
 11. Дівчата встають в чергу, щоб познайомитися зі мною!
 12. Як ти думаєш, чому я така сексуальна? Але ти ж дивишся на мене як поп на ченця!
 13. Важко бути секс-символом!
 14. Ти не дуже збудитися, якщо я посиджу поруч?
 15. Мої друзі заздрять, тому, що мій – більше!
 16. О боже, мені здається я люблю себе! Я готовий – ти вже мокренька?
 17. У моїй спальні дуже цікавий стелю!
 18. Ти могла б стати президентом … мого фан-клубу!
 19. О боже, ти така мила! Стривай – на твоєму німбі плямочка (робиш вигляд, що протираєш її уявний німб) … ось – тепер ти ідеальна маленька дівчинка з німбом!
 20. Гей – як би ти не напоїла мене, все одно я не віддамся тобі сьогодні ввечері! Я не з таких дешевок!
 21. Гей – не дивися на мене як на шматок м’яса – я людина … у мене є почуття!
 22. Ти можеш прийти, але ніякого сексу! Я втомився від ставлення до мене як до шматка м’яса – я людина … у мене є почуття!
 23. Не дивися на мене як товстий дитина на чізбургер!
 24. Ти можеш записати мій телефон, але це не означає, що я тут же буду спати з тобою!

Демонстрація нижчого статусу

 1. Я сором’язливий.
 2. Я незайманий.
 3. У мене дуже маленький член!
 4. Я безробітний невдаха – я живу з мамою.
 5. Я такий самотній – ні одного друга – сьогодні ввечері я буду плакати в подушку поки не засну.
 6. У мене залежність від анального сексу.
 7. У мені немає нічого хорошого! Я шахраювати, обманюю і кидаю дівчат на день святого валентина!
 8. (Дзвінок телефону) Що таке? У мене ж немає друзів! А, це мама!
 9. (Коли вона дає свій телефон) У мене Телефонофобія – нічого, якщо тобі подзвонить моя мама?

Угадайки

 1. Вгадай!
 2. Я ангел – ще одну добру справу, і у мене виростуть крила!
 3. Я мандрівний інспектор нижньої білизни!
 4. Я позаштатний гінеколог – як давно ти була на прийомі останній раз?
 5. Я жиголо … але розслабся – дружба безкоштовно!
 6. Я оргазмологі!
 7. Мені 16 – 16 років і жодного разу не цілувався!
 8. Тобі … 60! Хе-хе, я жартую! Та жартую я! Тобі … 16 – ах ці 16-річні! ! Я відмовляюся вірити, що ти старше 19!
 9. Ой, я не можу зустрічатися з X-річної … тільки з X + 1 і X-1 літніми! Не можу розкрити тобі всі свої секрети – я ж тільки що познайомився з тобою!
 10. Це таємниця! Я тебе ще недостатньо глибоко знаю! Бла-бла-бла … Ой, я сказав занадто багато!

розриви

 1. Ой, у тебе XXX … ні – не показуй мені це!
 2. Ммммм …. у тебе такі гарні очі … ні … не дивись на мене так! Це погана ідея! Припини на мене діяти! Ммммм … приємно …. Я так розслаблений …. Ні! Ми повинні зупинитися! Це погана ідея – ми не повинні вдаватися до таких почуттів!
 3. Припини вмовляти мене поцілувати тебе!
 4. Ооо .. такий приємний запах! Ні! Не дозволяй мені його відчувати! Ми не можемо робити це!
 5. Між нами нічого не буде … чорт, твоя шкіра така приємна!
 6. Ух ти … постривай … що ти зі мною робиш ?!
 7. О боже, мене так тягне до тебе … але я боюся і соромлюся … Мені пора йти!

Related posts

Leave a Comment