Вітаміни

Які добавки допоможуть зміцнити імунітет?

Весна — час профілактики простудних захворювань. А найкращими способами профілактики є, як відомо, дотримання правил гігієни і зміцнення імунітету. 90% людей не отримують рекомендовану кількість важливих поживних речовин тільки з їжі.

Добавки призначені для подолання розриву в харчуванні, щоб ми підтримували баланс поживних речовин. Попит на дану категорію товарів зріс, але як розібратися, що дійсно необхідно в даний період часу? Спільно з експонентами SN PRO компанією 5LB наші партнери підготували список добавок, рекомендованих приймати навесні для підвищення імунітету та профілактики застуди:Вітамін D3 Доведена роль вітаміну D в боротьбі з вірусними респіраторними інфекціями, його позитивний вплив для профілактики інфекцій дихальних шляхів і грипу, а також зв’язок дефіциту вітаміну D з інфекцією дихальних шляхів та грип. Терапія вітаміном D веде до зниження запальної реакції дихальних шляхів, спричиненої вірусом.

L-Глютамін-це Незамінна амінокислота, одна з найпоширеніших в організмі, вважається ключовою амінокислотою для міцного імунітету. L-Глютамін не тільки знижує ризик зараження вірусними та інфекційними захворюваннями, але і допомагає боротися з ними, пригнічуючи токсичну атаку інфекції на організм і одночасно працюючи на підвищення імунітету.Ехінацея Це рослина часто застосовують при застуді і грипі.

Воно позитивно впливає на здоров’я дихальної системи, зміцнює імунну систему, має противірусну та протизапальну властивості, володіє антибактеріальною активністю і може вбивати патогени до того, як вони заразять клітини організму. Рекомендується для лікування інфекцій верхніх дихальних шляхів.Вітамін С або аскорбінова кислотаОдно з найважливіших поживних речовин для людського організму.

Він бере участь в процесі перетворення холестерину в жовчні кислоти і є сильним антиоксидантом, що захищає клітини від окислення через атак вільних радикалів. Надходження аскорбінової кислоти в достатній кількості – єдина умова для нормального функціонування всіх органів і систем. Щоденне надходження необхідної дози вітаміну С покращує детоксикацію організму і стимулює роботу імунітету.

Альфа-ліпоєва кислота Ефективний протизапальний засіб. Вона посилює позитивну дію антиоксидантів (вітаміни С і Е). Також захищає ці вітаміни в організмі і допомагає їм пригнічувати вільні радикали.

На відміну від вітамінів С і Е, що вона здатна боротися з вільними радикалами в будь-якій частині клітини і навіть проникати в простір між клітинами і захищати ДНК. Альфа-ліпоєва кислота здатна підвищити клітинний метаболізм, а це значить, що клітина починає виробляти більше енергії і легше відновлюватися.Omega 3 Омега-3 використовуються організмом як джерело енергії.

Вони відіграють важливу роль у різних фізіологічних процесах, регулюють запалення, впливають на здоров’я серця і нормальне функціонування мозку. Дефіцит Омега-3 асоціюється зі зниженням когнітивних здібностей, депресією, хворобами серця, підвищеним ризиком інсульту, артриту, раку. Omega 3 чинить протизапальну та імуномодулюючу дію, позитивно впливає на гормональний фон людини.
Дізнатися ще більше корисної інформації, поставити особистий питання спеціалісту ви зможете на VIII Міжнародному фестивалі здорового способу життя та спорту SN PRO EXPO FORUM 2020 року, який пройде в Києві на території КВЦ «Сокольники» 13-15 листопада.Стань учасником найяскравішого події осені 2020!#яидунаSNproИсточник

Related posts

Leave a Comment