Психологія

Закоханий чоловік уникає жінку (відео)

Жінка може шукати відповіді на запитання, чому чоловік боїться її, хоча і закоханий. Подібна ситуація зустрічається досить часто. Розуміючи, що рухає коханим, простіше розробити тактику поведінки, щоб оздоровити відносини і допомогти йому подолати свої страхи.

Недостатньо ідеальний?

Отже, чому ж чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається? Це може бути викликано чесністю по відношенню до себе. Чоловік розуміє, що не готовий до серйозного роману, і збільшує дистанцію, щоб заморозити свої почуття. Зрозуміло, що впоратися з цим – непросте завдання, тому панянка часом не може взяти в толк, що відбувається: симпатія на її адресу очевидна, але розвитку сюжету не настає. Ще одна причина, приємна для дівчат, але не вирішує проблему, – сумніви, що він не дуже для вас хороший. Це вагомий аргумент, чому чоловік уникає жінку, яка йому подобається. Боязнь бути нецікавим, ризик не витримати конкуренції, побоювання за свою фінансову неспроможність перетворюють вашого потенційного бойфренда в обережного і холодного.

Ви переслідуєте його, замість того щоб дати йому можливість переслідувати вас

Існує велика різниця між переслідуваннями і демонстрацією власного інтересу. Спочатку ці методи працюють. Коли ви не даєте чоловікові проходу, він звертає на вас увагу. Тільки зміна ролей дає вашому кавалеру дивне почуття: його немов позбавили улюбленого заняття. Адже він сам повинен домагатися дами. Він буде цінувати відносини, в які він вклав певні зусилля.

Чекаєте залицянь занадто довго? Ймовірно, в його очах ви занадто неприступні. В цьому випадку допоможе жіноча хитрість: просто дайте чоловікові зрозуміти, що він зацікавив вас, а потім дайте йому простір для відповідного маневру.

Це вселить у нього впевненість, що вибір зроблено саме їм. Ну а коли він відчує себе господарем становища, він буде мимоволі тягнутися до вас. Адже саме ви забезпечуєте йому задоволення перемагати і досягати.

Не готовий бути першим

Сюди ж можна віднести страх бути неприйнятим в своїх залицяння, тим більше якщо «кавалер» сильно закоханий. Так що, ставлячи собі питання, чому чоловік все-таки ігнорує улюблену жінку, не виключайте, що він просто боїться бути відкинутим. Боязкість може лежати в основі і пасивності. Раптом перед вами тип, що вважає за краще бути веденим, той, хто не може проявити ініціативу? При такому розкладі відповідь на питання, чому чоловік уникає жінку, яка йому подобається, буде сумним – тому що бажає, щоб вона зіграла на випередження.

Він відчуває, що є об’єктом маніпуляцій

Заманливо, коли вам надається можливість прив’язати людину до себе назавжди. Нехай навіть і обманним шляхом. Заманливо тримати над ним контроль, вчасно натискаючи на слабкі місця. Але чи будете ви самі щасливі в такому випадку?

На що ви розраховуєте: на раболепскую покірність або на щирі почуття у відповідь? До того ж більшість маніпуляцій не працює в довгостроковій перспективі. Розумний чоловік вивчить вашу схему і захоче припинити з вами відносини.

Будьте обережні, якщо граєте з ним в «кішки-мишки» і за допомогою інтриг хочете викликати відповідні почуття. Ця гра ефективна до тих пір, поки ви підкидаєте дров у вогонь. Як тільки ваші хитрощі вичерпаються, чоловік втратить до вас інтерес.

До чого ці ігри, які доречні хіба що в підлітковому віці? Чи не простіше створити реальну хімію між вами і людиною, який вам подобається? Автентичність і природність – ось що вам потрібно для того, щоб скріпити зв’язок. Ну а доля маніпуляцій та ігор – це лише мала дещиця уваги.

І хочеться, і колеться

Так, і ми забули про версію під назвою «Сумніви». Ви подобаєтеся йому, але він не впевнений, що йому потрібно зараз з кимось зустрічатися. Він зважує «за» і «проти», намагається прислухатися до себе. Це може дратувати, адже нікому не сподобається така повільність, але, погодьтеся, подібна ретельність є доброю ознакою. Питання лише в якомусь балансі обох сторін, в тому, як довго він буде розбиратися з собою і намірами на ваш рахунок. Все добре в міру, але ж? І, до речі, є один важливий нюанс. Він може зволікати, бо не вільний і вже пов’язаний відносинами. Чи знайде він сили звільнитися і почати нову сторінку свого життя? Тут, як пишуть в соцмережах, «все складно». І вам вирішувати, форсувати чи положення або все-таки надати це йому.

Ви схильні до надмірного аналізу

Немає нічого, що може зруйнувати неміцну зв’язок швидше, ніж схильність до надмірного аналізу ситуацій. На кожну дію свого кавалера ви робите викладку, розглядаючи його вчинок з усіх боків: «Що він мав на увазі? Навіщо він мене так назвав? Невже я зовсім йому не подобаюся?

Я знала, що не треба було вдягати цю сукню! ». Уявіть, що буде з мозком чоловіка, якщо ви вирішите озвучувати всі свої припущення. Швидше за все, в вас загинув аналітик, який сидить десь в кабінетах уряду.

Тільки от у стосунках схильність до надмірного аналізу недоречна. Пам’ятайте про те, що чоловіки і жінки різні, їх логіка і звички – теж. Ви не можете передбачити думки і почуття свого кавалера, так як дивіться на ситуацію своїми очима.

Ваш метод далекий від досконалості, а це значить, він спричинить за собою помилки. І чим дурніші ці помилки будуть, тим менше бажання спілкуватися ви будете спостерігати у чоловіка. Він піде від вас тихо, по-англійськи.

Тому не думайте про мотиви його вчинків, просто насолоджуйтеся моментом, проведеним один з одним. Ви отримаєте набагато більше задоволення від спілкування і не заподієте шкоди нервовій системі свого коханого.

Відносини чоловіків і жінок в усі часи були одним з найцікавіших питань, які ні до чого не приведуть. Адже жіноча половина людства буде доводити одне, а чоловіча – інше. В результаті всі залишаться при своїх думках і будуть далі продовжувати жити, працювати, відпочивати …

Фотогалерея: Якщо чоловік уникає спілкування з жінкою

            Але ми хочемо сьогодні поговорити трошки про інше. Давайте поговоримо про ті випадки, коли чоловік намагається уникнути спілкування з жінкою. На перший погляд, ситуація може здатися навіть смішний і комічної в якійсь мірі – все ми дорослі люди, а тут людина намагається уникнути спілкування з протилежною статтю. Що криється за такими вчинками і від чого людина намагається вберегти себе, здійснюючи такі вчинки?

            А почнемо ми з життєвих стереотипів, які стосуються ролей і місця в житті для чоловіків і жінок. Не один рік і не одне століття все ми прекрасно бачимо і розуміємо, що чоловік у нас завойовник і мисливець, а жінка – це берегиня домашнього вогнища і затишку. Але ж треба розуміти, що якщо так було 200 років тому, то зараз все так бути не може. І те, що багато жінок займаються «чоловічими» роботами, а чоловіки – «жіночими» сьогодні нікого не дивує. Але, скоріше за все, в цьому і криється суть питання «Що ж це таке, якщо чоловік уникає спілкування з жінкою?»

            Те, що жінка намагається в цьому житті займатися вже не тільки домашніми справами, кухнею і дітьми, а й реалізувати свій потенціал як професіонал в якійсь сфері стало нормою. І той факт, що жінка хоче бути однаково успішною як в родині, так і роботі, досить-таки серйозно насторожує представників сильної статі. Як це вона може бути краще за мене, якщо я чоловік? Такі примітивні питання, напевно, не раз виникали в умах багатьох чоловіків. А то, що чоловік може навчитися деяким домашнім справам – це виключено просто тому, що «це не чоловіча робота»

            І ось тоді, коли сильна половина людства починає відчувати небезпеку від представників прекрасної половини у вигляді зниження власної репутації і статусу – тоді вони починають уникати спілкування з протилежною статтю. Часто Ви зустрічали чоловіків, які визнають свою поразку від жінки? Ось і воно.

            Коли людина починає уникати спілкування, то за словами психологів, це означає, що дана особа, в першу чергу, діє по елементарним інстинктам. Адже людський інстинкт самозбереження ще ніхто не відміняв.

            Але ми живемо в соціумі. Тому тут трошки коригуються причини і цілі, на відміну від тваринного світу. І тому багато чоловіків не можуть зізнатися самі собі, що якщо чоловік бачить перед собою більш успішну і упевнену жінку, то, як правило, уникає спілкування з нею. Це його принижує і ображає, як дозволив собі висловитися один політик.

            А жінки, крім того, що стають успішними, ще й втрачають свою жіночність. Адже коли приходиш в вовчу зграю, то потрібно стати таким же вовком. Інакше станеш жертвою цих вовків. Тому, купуючи успіх і кар’єрні досягнення, потрібно поставити самій собі питання – а чи варто весь цей успіх того, що я втрачу при цьому? Адже, якщо чоловік регулярно, без видимих ​​причин уникає спілкування з Вами – це можливо саме з цієї причини.

Адже більшість жінок просто від невдач в особистому або сімейному житті починають віддаватися роботі на 150% і так отримують бажане. Спілкування з жінкою на роботі і вдома, як і сама жінка, кардинально в більшості випадків відрізняються. На роботі жінка, особливо якщо вона займає керівні посади, перетворюється в «мужика в спідниці» і гірше начальника годі й шукати на всьому білому світі – так вважають багато чоловіків. А в домашній безпеки і затишку можна побути природною і невимушеною, адже не потрібно бути строгою і вимогливою. Ось такі ігри з собою часто спостерігаються з з багатьма жінками.

А ще, що можна помітити в розмові з жінкою – це стиль поведінки жінки як він відрізняється в сім’ї і роботі. Адже, незважаючи на те, що прекрасна половина людства досить таки відхідливі і емоційна, багато хто з них не можуть перелаштуватися з робочого стилю і в домашніх умовах також поводяться як на роботі. Це є, за словами фахівців, однією з величезних проблем нинішнього суспільства, які впливають на вигляд сучасної сім’ї та відносин в ній.

Як стверджують деякі чоловіки, спілкування з жінкою, яка є не тільки жінкою, але в той же час твоїм начальником – це свого роду гра в кішки-мишки. Адже необхідно таким чином піднести інформацію, щоб вона залишилася задоволена, і не забути зробити якийсь, навіть мінімальний, банальний комплімент.

Ось деякі моменти, які допоможуть Вам зрозуміти хоч в якійсь мірі причину того, чому чоловіки намагаються уникати спілкування з жінками. І якщо основною причиною цього є страх перед більш успішною жінкою, то необхідно згадувати, що щастя не вимірюється грошима або успіхами в кар’єрі. Ще є багато того, що приносить радість в наше життя – це і любов, і рідні, і близькі, і друзі. Може, ця жінка настільки нещасна у своєму житті, що Ви навіть не можете собі уявити цього?

Своя гра

Ну і, звичайно, ще одне. Чому чоловік ігнорує жінку, яка йому подобається? Та тому що грає з нею. Байдужий навмисно – щоб підняти ставки, змусити кипіти від цікавості і роздратувати. Тут, знову ж таки, останнє слово за дівчиною. А взагалі, що б не було приводом для такого ставлення до вас, твердо пам’ятайте наступне. Не сумнівайтеся в собі. Якщо вас не бачать в упор через те, що не дозріли для повноцінного роману, що не чіпляйтеся за ці відносини. Так, грань між зусиллями, які треба б прикладати, щоб отримати бажане, і безглуздими спробами змінити суть речей тонка. Але якщо ви дійсно йому цікаві, він придумає, як це показати. Нехай неспішно, але якісь кроки робити почне. Якщо руху назустріч вам так і не станеться, забудьте його. А найголовніша істина в тому, що жоден чоловік не любить надмірної уваги до себе. Майте це на увазі. Хай щастить.

Як вести себе жінці при спілкуванні з чоловіком: поради психологів

Щоб не допускати у чоловіків ознак появи страху і ефективніше розташовувати їх до себе, радимо звернути увагу на дієві принципи, зібрані психологами:

 1. Посміхайтеся. Навіть сором’язливий хлопець набереться хоробрості, коли побачить знаки уваги від вподобаної дівчини. Мила усмішка – перевірене жіноча зброя. Похмурий погляд може збентежити навіть напористого залицяльника.
 2. Дозвольте обранцеві розкритися. Для дівчини великою помилкою буде хвалитися своїми досягненнями, знижуючи статус партнера і демонструючи домінантність. Розумніше дати хлопцеві можливість розкритися і проявити свої чоловічі якості.
 3. Не будуйте з себе досконалість. На перших етапах відносин представникам сильної статі важливо справити враження на любовний об’єкт. Щоб розрядити обстановку, покажіть свої слабкі сторони.Як вести себе жінці при спілкуванні з чоловіком
 4. Чи не пред’являйте високих вимог. Якщо видно, що залицяльник має слабку життєву позицію, не варто вимагати від нього непосильного. Також не потрібно розповідати про те, яким повинен бути ідеальний чоловік на вашу думку.
 5. Чи не хвастайте своїми талантами і досягненнями. Деякі дами, прагнучи вразити коханого, розповідають про своє кар’єрне зростання і уміннях. Але замість захоплення отримують зниження самооцінки шанувальника. Розповідати про себе необхідно, але всьому свій час.
 6. Беріть ініціативу в свої руки. Коли стає ясно, що зацікавив вас чоловік не підійде, то заведіть знайомство самі. У наші дні це сприймається нормально. Головне, не проявляти зайву нав’язливість.
 7. Будьте легкої та веселої, не влаштовуйте непотрібних сварок.
 8. Приділяйте максимум уваги вподобаного хлопця. Не давайте приводів для ревнощів.

Важливо вловити те, що призводить до чоловічих страхів, а потім своєю поведінкою пробудити в кавалера спокій. Правильні слова і дії допоможуть прибрати напруженість.

Чому чоловік боїться жінку, в яку закоханий?

Любов – річ складна і незрозуміла, і далеко не завжди поведінка людини в цей період піддається загальним правилам. Якщо для одних це ідеальний час для того, щоб показати себе з кращого боку, розкрити свій потенціал і здійснювати подвиги заради коханої, то інші починають сумніватися в собі. Тому немає нічого дивного в тому, що в звичайний час впевнений в собі чоловік втрачається при вигляді жінки його серця.

Які ж причини страху, який охоплює молодої людини при зустрічі з дівчиною, в яку він закоханий?

 1. Для юнаків, які ще не мали серйозних відносин, основною причиною боязні є відсутність досвіду. Багато з них просто не знають, як поводитися в тій чи іншій ситуації, через що ведуть себе невпевнено, боячись зробити помилку;
 2. Загальна невпевненість в собі також є однією з причин. Найчастіше такі хлопці вважають, що вони недостатньо гарні для своєї обраниці. Залежати це може як від особистих якостей самого кавалера, так і від поведінки дівчини;
 3. Більш зрілі чоловіки можуть уникати відносин навіть якщо шалено закохані в жінку через негативного досвіду в минулому. Небажання повторювати попередні помилки і призводить до страху перед взаємодією;
 4. Тих, хто звик до стабільності, можливо будуть лякати зміни, які обов’язково несе за собою закоханість. Не всі готові вносити нове в своє життя, і це небажання може затьмарити собою почуття до дівчини;
 5. Часом страх у чоловіка можуть викликати занадто активні дії з боку представниці слабкої статі.

У хлопця явно в очах страх

Як подолати страх?

Поділимося декількома дієвими порадами для тих, хто відчуває себе невпевнено в присутності коханої дівчини. Можливо, саме ці настанови допоможуть таким чоловікам налагодити стосунки з протилежною статтю.

 • Подолання себе. Найдієвішим, але при цьому найскладнішим варіантом є переступання через свої страхи і визнання в любові, незважаючи на тремтячі від страху руки. Показавши свою силу один раз, далі долати власні забобони чоловікові стане набагато легше;
 • Іншим варіантом, більш тривалим, але при цьому максимально сприятливим, є опрацювання своїх страхів. Іноді для цього можна навіть скористатися послугами психолога. В цьому випадку грамотний фахівець допоможе розібратися в справжніх причинах комплексів і позбутися від них;
 • Спілкування з іншими молодими людьми, що зіткнулися з подібною проблемою.

Таким чином, спостерігаючи за поведінкою чоловіка, легко визначити його почуття до певної жінці, але якщо він відчуває проблеми в спілкуванні з протилежною статтю, дана проблема потребує опрацювання з грамотним фахівцем.

Чоловік так і не подолав страх

Відео про страх чоловіків перед жіночою статтю

У цьому ролику психолог Андрій Назаренко розповість, чому більшості чоловіків складно розповісти жінці про свої почуття:

Related posts

Leave a Comment